AGR-Polska

Jeśli w tej chwili poszukujesz posady, bądź planujesz jej zmianę – powinieneś zaznajomić się ze współczesnymi formami rekrutacji i zaczerpnąć odrobinę wskazówek.

Rynek pracy w Naszym kraju nie jest rozpieszczający. Coraz trudniej, zwłaszcza młodym ludziom znaleźć się w dorosłej, szarej rzeczywistości. Mało miejsc pracy sprowadza do wyczerpujących, paroetapowych rozmów kwalifikacyjnych i dokładnej selekcji aplikantów. Niewielu z Nas, w dzisiejszych standardach, zarabia w zawodzie. Z tego powodu warto zaczerpnąć trochę informacji w temacie wymagań teraźniejszych pracodawców i wywiedzieć się jak najkorzystniej zdobyć upragnioną pracę.
Czytaj...

Gdzie odnaleźć najlepsze części do maszyn rolniczych?

Rolnik może skojarzyć się obecnie z formą swojego rodzaju zacofania. Często tak właśnie bywa postrzegana praca na wsi. Nic bardziej mylnego. W dzisiejszych czasach prowadzenie gospodarstwa jest niemalże prowadzeniem firmy. Dodatkowo należy pamiętać, że w tego rodzaju zawodzie praktycznie nie ma urlopów, a okres zimowy nie znaczy pauzy w obowiązkach. Rolnik to zawódodpowiedzialny, gdzie bardzo ważne jest bezpieczeństwo.
Czytaj...