AGR-Polska

Abstrakcyjna fototapeta

Słowo abstrakcja oznacza oderwanie. Abstrakcjonizm, w odróżnieniu od reszty znanych nurtów w działalności artystycznej, wyzbyty jest cech ilustracyjności. Artysta nie odwzorowuje natury, zamiast tego przedstawia „coś”. Znaczenie i forma przekazu może być różna.
Czytaj...

Stylowe meble do ekskluzywnego domu

Bywa, że nie mamy bladego pojęcia, co wstawić do naszego pokoju dziennego. W takim wypadku najlepsze są najprostsze rozwiązania. Powinniśmy wybrać porządną komodę. Jednak komoda to nie wszystko. Jeśli rzeczywiście chcemy, by salon był urządzony z klasą to naprawdę warto kupić meble ekskluzywne, które na pewno sprawią, że salon będzie odpowiednio wyglądał.
Czytaj...

Odpowiednie lampy stołowe oraz inne ciekawe oświetlenie

Jeżeli chcielibyśmy żeby nasze mieszkanie nie wydawało się takie jak inne, to na sto procent musimy pomyśleć trochę nad oświetleniem. Wiele osób nie rozmyśla za dużo o doborze oświetlenia, pozostawia to na końcówkę. Ale prawda wygląda tak, że należy lepiej skupić się na tym, jak oświetlamy nasze mieszkanie. Jeżeli faktycznie chcemy doprowadzić do tego, by mieszkanie wyglądało nowocześnie, to najlepsze będą ekskluzywne lampy stołowe.
Czytaj...

9 sposobów na urządzenie wnętrza

Dobrze urządzone mieszkanie to nie tylko ładne lokum w ciekawej okolicy. Bardzo ważne jest dopasowanie do siebie każdego, nawet najmniejszego detalu. Elementy umeblowania powinny tworzyć całość z odcieniem ścian i oknami, światło musi być jak najlepsze, a ponadto należy wybrać idealne karnisze i zasłony. Wszelkimi takimi kwestiami zajmują się dekoratorzy wnętrz, których wysiłek jest stale niedoceniany. Jeśli jednak ktoś dysponuje większą ilością pieniędzy, warto skorzystać z ich porad. Mogą oni zaoferować kompletne projekty wykończenia wnętrz, bądź rozplanować mieszkanie wedle pomysłu klienta.
Czytaj...

Beton jako materiał posiadający sporo zastosowań

Beton jest tworzywem, który ma sporo przeznaczeń. Może być gładki, bądź surowy, o chropowatej, nierównej nawierzchni. Beton stał się muzą projektantów wnętrz. Aktualnie betonowe posadzki wymieniają parkiety, panele, oraz ceramiczne płytki w kuchniach i toaletach. Nie szkodzą im spadające obiekty, ani przeróżne kleksy. Wystarczy tylko owego typu podłogi porządnie zaimpregnować.
Czytaj...

Remontujemy dom! Jak zagwarantować sobie przestrzeń i interesujący styl pomieszczeń?

To oczywiste, iż remont jest inwestycją na długie lata. Decydując się na aranżację wnętrz najlepiej skorzystać ze wsparcia doświadczonej firmy, która posiada potrzebne narzędzia oraz dysponuje sprawdzonymi materiałami. Bardzo ważną rolą jeśli chodzi o remont jest precyzyjna wizja oczekiwanego efektu oraz plan umożliwiający sprawne wykonywanie różnych zamierzeń.
Czytaj...

Tajemnice dobrego oświetlenia mieszkań

Odpowiednio oświetlone mieszkanko to gwarancja wigoru oraz świetnego nastroju lokatorów. Ważna jest nie wyłącznie ergonomiczność, lecz również całościowy efekt, uzyskany dzięki różnym rodzajom lamp. O tym, jak istotną funkcję w naszym życiu pełni światło, każdy wie. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z faktu, jakie przesłanie ma dla nas poprawne oświetlenie mieszkanka. Szczególnie, iż jako mieszkańcy „ciemnej strefy” większą część roku spędzamy w blasku sztucznego oświetlenia. Od oświetlenia zależy zatem nie jedynie nasze samopoczucie, lecz też zdolność do pracy a także efektywnego wypoczynku.
Czytaj...