AGR-Polska

Fachowe izolacje i odgrzybianie budynków – atrakcyjne oferty firmy

Fachowo uczyniona i pieczołowicie wykonana izolacja budynku jest niezwykle ważna, wpływa ona bowiem na cały budynek. Izolacje budynków sprawiają, iż w zimie nie musimy martwić się wychłodzeniem pomieszczeń, natomiast w lecie nieznośnym upałem. Co więcej dobrze sporządzona izolacja budynków chroni również przed wilgocią, która może spowodować mnogość kłopotów, takich jak rozkwit bakterii, wirusów i grzyba. Kiedy na ścianach pojawia się grzyb zdoła to być spowodowane źle wykonaną izolacją. W takich sytuacjach nie tylko wypada wyeliminować grzyba, ale nierzadko też założyć nową izolację budynku.
Czytaj...

Problematyczna wilgoć w pomieszczeniach – jak się przed nią chronić

Jednym z podstawowych problemów nękających ludzi mieszkających w starych budynkach są nieuszczelnione okna i dachy. W wyniku tego pomieszczenie bardzo szybko się wychładza, a także możliwe staje się przenikanie do wewnątrz nadmiernej wilgoci. Problem występowania wilgoci i różnorodnych pleśni w pomieszczeniach jest zjawiskiem ogromnie uciążliwym i niełatwym do pozbycia się.
Czytaj...

Oświetlenie na zewnątrz

Uroda naszego budynku mieszkalnego, ogrodu czy też tarasu wspaniale uwypukli oświetlenie zewnętrzne. Dzięki niemu dodatkowo możemy swobodnie przemieszczać się wieczorem. Na podjazdach czy też przy drzwiach wejściowych idealnie będą pasować lampy z czujnikiem. Dają one mocne światło na nie za bardzo długotrwały czas.
Czytaj...