AGR-Polska

W jaki sposób się przygotować do wyremontowania łazienki, jak odpowiednio zaplanować wnętrze tego pomieszczenia.

Łazienka to najtrudniejsze i najbardziej kosztowne do urządzenia pomieszczenie w domu, pomimo że zajmuje najmniejszą powierzchnię. Lecz jej kompletny remont będzie się wiązał z paroma dniami prac i kosztami co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Sporą część wydatków będzie zajmowała robocizna, zwłaszcza jeżeli na początku konieczne będzie pozbycie się starych płytek, również nowe płytki będą kosztować sporo pieniędzy. Do tego dojdzie położenie instalacji, kupno wanny, umywalki i WC, oraz wszystkich koniecznych akcesoriów.
Czytaj...

Najnowsze produkty idealne do funkcjonalnej łazienki

W obecnych czasach większość z nas ma do wyboru wiele propozycji produktów do łazienki, które cudownie sprawdzają się w swojej roli. Niektóre z nich poza tym cechują się atrakcyjnym designem, co jest ich niepodważalnym walorem. Warto skusić się na tego typu elementy łazienkowe, które pozytywnie wpłyną na praktyczną sferę opisywanego pomieszczenia.
Czytaj...

Wybieramy baterię umywalkową – czym się kierować i w jaki sposób to robić?

Wybór baterii nie jest łatwy. W marketach budowlanych i internecie mamy bardzo szeroki asortyment, który laika może przyprawić o istny zawrót głowy. Decydując się na kupno baterii, musimy kierować się nie tylko względami estetycznymi i finansowymi. Trzeba mieć na uwadze również to, że bateria będzie służyła nam przez dłuższy czas, dlatego ważne jest, by nie sprawiała problemów, nie generowała wysokich kosztów podczas użytkowania i była praktyczna oraz zgodna z planami, według jakich urządziliśmy łazienkę.
Czytaj...