AGR-Polska

Obraz transportu lotniczego w Polsce

Położenie Polski cały czas było szansą, a także zagrożeniem. Zagrożenie wiązało się z nieoczekiwaną lub mocniej prognozowaną inwazją sąsiednich krajów. Na szczęście przyszło nam żyć w bardziej spokojnych latach co więcej aktualnie nasze położenie to głównie szanse, zwłaszcza, iż jesteśmy przecież członkiem Unii Europejskiej.
Czytaj...

Jakie są pozytywy wynajęcia samochodów dostawczych – kiedy to wyjdzie na do dobre!

Dobry i sprawny transport to w dzisiejszych czasach bardzo ważny czynnik, który nieraz decyduje o wielu ważnych sprawach. Każdy, kto zajmuje się handlem lub spedycją znakomicie wie, jak ważna jest rola znakomitego transportu w sprzedawaniu i dystrybucji dóbr. Aby osiągnąć dobry poziom transportu towarów, potrzebne jest spełnienie kilku ważnych czynników – na przykład bezpieczne i dobrze zrobione drogi, rzetelni pracownicy oraz idealnej jakości samochody ciężarowe.
Czytaj...

Przesyłki szybkie – jak zadbać, by zarówno kwota była niska, a i standard usług duży

Przesyłki kurierskie opanowały świat. Obecnie, kiedy wszystko ma zostać dostarczone na już, wciąż pozostają rzeczy, które muszą być dostarczone do adresata osobiście. Jednak przeważnie jest on nie w sasiadującym biurze, ale na drugim końcu globu. I choć nie mamy takiej świadomości, przesyłki cargo stanowią obecnie większy fragment transportów lotniczych i morskich niż podróże turystyczne.
Czytaj...

Spedycja kolejowa – jak bez trudności przeprawić transport naszych dóbr przez granicę?

Logistyka to bez cienia wątpliwości jedna ze sfer, która w ostatnim czasie rozwija się w wyjątkowo dynamicznym tempie. Ma to związek po pierwsze z tym, że sporo firm oferujących podobne usługi dąży do tego, żeby zredukować ponoszone przez nie koszty. Jest to o tyle istotne, że z tego powodu mamy możliwość także zagwarantować naszym użytkownikom jeszcze atrakcyjniejszą cenę.
Czytaj...