AGR-Polska

Obraz transportu lotniczego w Polsce

Położenie Polski bez ustanku było szansą, a także zagrożeniem. Zagrożenie wiązało się z nieoczekiwaną lub bardziej przewidywaną inwazją sąsiednich krajów. Na szczęście żyjemy w bardziej umiarkowanych latach co więcej aktualnie nasze położenie to głównie szanse, zwłaszcza, iż jesteśmy przecież członkiem Zjednoczonej Europy.
Czytaj...

Jak przygotować się do przetransportowania swoich rzeczy, żeby nie ponieść żadnych kosztów?

Każdy kto organizuje przeprowadzkę winien się dobrze do tego zadania przygotować. Dobrze w takiej sytuacji skorzystać z usługi doświadczonej firmy.

Przewiezienie wartościowych rzeczy powinno zostać dokonane właśnie przez kogoś z odpowiednimi kwalifikacjami. Jeśli ktoś szykuje się do przeprowadzki. Wrocław jest doskonałym miastem, gdzie bez problemu można znaleźć fachowców.

Czytaj...

Jakie są pozytywy wynajęcia samochodów dostawczych – kiedy to wyjdzie na do dobre!

Dobry i sprawny transport to w dzisiejszych czasach bardzo ważny czynnik, który nieraz decyduje o wielu ważnych sprawach. Każdy, kto zajmuje się handlem lub spedycją znakomicie wie, jak ważna jest rola znakomitego transportu w sprzedawaniu i dystrybucji dóbr. Aby osiągnąć dobry poziom transportu towarów, potrzebne jest spełnienie kilku ważnych czynników – na przykład bezpieczne i dobrze zrobione drogi, rzetelni pracownicy oraz idealnej jakości samochody ciężarowe.
Czytaj...

Przesyłki szybkie – jak zadbać, by zarówno kwota była niska, a i standard usług duży

Przesyłki kurierskie opanowały świat. Obecnie, kiedy wszystko ma zostać dostarczone na już, wciąż pozostają rzeczy, które muszą być dostarczone do adresata osobiście. Jednak przeważnie jest on nie w sasiadującym biurze, ale na drugim końcu globu. I choć nie mamy takiej świadomości, przesyłki cargo stanowią obecnie większy fragment transportów lotniczych i morskich niż podróże turystyczne.
Czytaj...

Spedycja kolejowa – jak bez trudności przeprawić transport naszych dóbr przez granicę?

Logistyka to bez cienia wątpliwości jedna ze sfer, która w ostatnim czasie rozwija się w wyjątkowo dynamicznym tempie. Ma to związek po pierwsze z tym, że sporo firm oferujących podobne usługi dąży do tego, żeby zredukować ponoszone przez nie koszty. Jest to o tyle istotne, że z tego powodu mamy możliwość także zagwarantować naszym użytkownikom jeszcze atrakcyjniejszą cenę.
Czytaj...