AGR-Polska

Obraz transportu lotniczego w Polsce

Położenie naszego kraju zawsze było szansą, a jednocześnie zagrożeniem. Zagrożenie wiązało się z nieoczekiwaną oraz mocniej prognozowaną inwazją sąsiednich krajów. Na szczęście żyjemy w bardziej umiarkowanych czasach co więcej nasze położenie to przede wszystkim szanse, szczególnie, że jesteśmy przecież członkiem Unii Europejskiej.
Czytaj...

Przesyłki szybkie – jak zadbać, by zarówno kwota była niska, a i standard usług duży

Przesyłki kurierskie ogarnęły świat. W czasach, kiedy wszystko musi być dosłane na cito, nadal są sprawy, które mają być doręczone do adresata fizycznie. Jednak zwykle jest on nie w sąsiednim biurowcu, ale na drugim końcu globu. I mimo iż nie zdajemy sobie sprawy, przesyłki cargo stanowią chwilowo większy procent przewozów lotniczych i oceanicznych aniżeli podróże turystyczne.
Czytaj...

Jakie są pozytywy wynajęcia samochodów dostawczych – kiedy to wyjdzie na do dobre!

Świetny i sprawny transport to współcześnie wysoce istotny czynnik, który nieraz decyduje o wielu istotnych kwestiach. Każdy, kto zajmuje się handlem bądź logistyką znakomicie wie, jak istotna jest rola dobrego transportu w sprzedawaniu i dystrybucji dóbr. By osiągnąć dobry poziom transportu dóbr, potrzebne jest spełnienie paru istotnych czynników – na przykład bezpieczne i dobrze zrobione drogi, godni zaufania pracownicy , a także idealnej jakości samochody dostawcze.
Czytaj...

Spedycja kolejowa – jak bez trudności przeprawić transport naszych dóbr przez granicę?

Logistyka to bez cienia wątpliwości jedna ze sfer, która w ostatnim czasie rozwija się w wyjątkowo dynamicznym tempie. Ma to związek po pierwsze z tym, że sporo firm oferujących podobne usługi dąży do tego, żeby zredukować ponoszone przez nie koszty. Jest to o tyle istotne, że z tego powodu mamy możliwość także zagwarantować naszym użytkownikom jeszcze atrakcyjniejszą cenę.
Czytaj...