AGR-Polska

Certyfikowane place zabaw

Place zabaw dla dzieci spełniają ostre kryteria rynkowe oraz posiadają wszelkie certyfikaty zgodności z dzisiaj obowiązującą normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wówczas zagwarantowane jest, że elementy oraz wszelkie urządzenia zabawowe są całkowicie bezpieczne dla bawiących się dzieci. Oferowane certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród tego typu miejsc rozrywki. Elementy wykonano z materiałów nadzwyczaj doskonałej jakości.
Czytaj...

Fachowy sklep z rzeczami dla małych dzieci – pieluszki wielorazowe oraz majtki treningowe

Każda mama z pewnością znakomicie wie, że wyprawka dla niemowlaka to całkiem kosztowna rzecz, w jakiej muszą się odnaleźć pewne nieodzowne akcesoria, takie jak na przykład ubranka, śpioszki, smoczek, pieluszki itp. Towary, ubranka i akcesoria dla dzieci są w wielu przypadkach całkiem drogie, wobec tego warto poszukiwać sposobów na zaoszczędzenie. Jednym z nich bezsprzecznie są pieluszki wielorazowe, inaczej kilkukrotnego użytku.
Czytaj...

Powszechne zioła nie tylko stosowane w kuchni, ale również w aranżacji mieszkań. Oryginalne projekty doniczek do ziół

Zioła od dawna asystowały człowiekowi w kuchni oraz w leczeniu. Ich zastosowanie jest szerokie, stąd też świetnie sprawdzają się w domowej hodowli. Aktualnie wracamy do ziół, bowiem są naturalną częścią naszego życia. Zioła wspaniale rosną w doniczkach, dlatego tak łatwo można je zasadzić w swoim domu. Doniczki można postawić na parapecie, szafie czy na stole. Nieduże rozmiary umożliwiają umieszczenie ich w dowolnym punkcie.
Czytaj...

Ekologiczny sklep internetowy

W naszym kraju, jak i na całym świecie zapanowała moda na zdrową żywność ekologiczną. Aczkolwiek, co to oznacza, że żywność jest ekologiczna, czym jest produkt ekologiczny? Częstokroć kupując w supermarkecie tradycyjną włoszczyznę ludzie są przekonani, że wszakże to tylko warzywa i cóż z nimi może być nie tak. A jednak może! Warzywa ekologiczne odróżniają się od tych normalnych” z marketu.
Czytaj...

Jak zarobić na śmieciach – czyli przekazujmy złom na złomowiska

Aktualnie o ochronie środowiska mówi się wiele i to nie bez powodu. Nagminnie eksploatujemy przyrodę i wykorzystujemy w pełni bogactwa, jakie nam daje. Musimy jednak czerpać z natury w odpowiedni sposób i również w racjonalny sposób o nią dbać na bieżąco. Właściwa segregacja śmieci, czy recykling, to temat w kółko maglowany różnymi możliwymi kanałami, tymczasem wciąż wielu ludzi nie trzyma się chociaż tych najprostszych zasad, które generalnie nie stanowią dla nas większego problemu, a mimo to ich nie przestrzegamy. Tymczasem, troszcząc się o stan środowiska i wyrzucając dane odpady, tam gdzie należy je wyrzucać, wiele razy możemy zyskać i to dosłownie.
Czytaj...

Chroniąc środowisko warto zlecić usługę wywiezienia kłopotliwych śmieci specjalnej firmie.

Nieczystości płynne, są z nami od zawsze. Dlatego, wraz z rozwojem industrializacji śmieci stają się coraz większą przeszkodą, a ich oddziaływanie na naturę staje się coraz potężniejszy. Typizacja nieczystości może być dzielona na wiele sposób. Po krótce można by powiedzieć, że odpady to materiały, ciekłe i stałe, które powstały wskutek działań człowieka, w swojej postaci niepotrzebne, a nie bez znaczenia dla otoczenia.
Czytaj...

Dbamy o naszą planetę

Mamy świadomość tego, jak ważne dla wszystkich jest naturalne środowisko. Każdego dnia słyszymy, że różnego rodzaju fabryki emitują tyle nieczystości, że nie możemy nawet oszacować co będzie się działo z przyrodą za kolejne lata czy setki lat. Z okazji powagi sytuacji musimy intensywniej skoncentrować się na utrzymaniu porządku przyrody i w życie zostały wprowadzone poszczególne procesy typu utylizacja lub recykling. Trzeba mieć na względzie, że codziennie wykorzystujemy dużo rzeczy, po jakich zalegają różnego opakowania. Generalnie są to surowce wtórne, czyli takie, jakie można w całe lub częściowo jeszcze wykorzystać.
Czytaj...

Jakiego rodzaju sposoby zastosować, żeby nasz dom był w pełni ekologiczny? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać?

Ekologia jest coraz bardziej istotna, zwłaszcza, iż każdy z nas w pewien sposób przyczynia się do niszczenia przyrody. Stąd więc też ekologiczny styl życia jest już koniecznością dla zatrzymania degradacji naszej planety ziemi i ochrony naturalnego środowiska. Zanieczyszczenia atmosfery przez choćby wykorzystanie materiałów opałowych nieodnawialnych powadzą do zwiększania się dziury ozonowej oraz wzrostu efektu cieplarnianego.
Czytaj...

Zadbaj o swoje zdrowie. Przestrzegaj kilku reguł i od razu odczuj poprawę samopoczucia!

Odpowiednie jedzenie ma pokaźny wpływ na nasze samopoczucie. Co robić by nasze ciało odczuło dodatnie skutki prawidłowego jedzenia? Zasadą jest jedzenie od 4 – 5 posiłków dziennie. Porcje powinny być mniejsze, ale jeść możemy wielokrotnie. Nie przeskakuj śniadania, jest to naistotniejszy posiłek w ciągu dnia. Wystrzegaj się błyskawicznego jedzenia, zawsze siedź podczas jedzenia, nie rób tego na stojąco.
Czytaj...