AGR-Polska

Używanie stalowych części, jakie wspomogą dużo konstrukcji

Spółka działa na rynku branżowym nieprzerwanie od dwudziestu lat.

Na pełny etat zatrudnia 90 pracowników – spawaczy, mechaników, monterów, uprawnionych operatorów sprzętów oraz kierowników budowy. Dyscyplinami przemysłu, którymi się zajmuje przedsiębiorstwo to między innymi branża budowlana, metalurgiczna, górnicza, hutnicza oraz energetyczna. Podstawowym przedmiotem aktywności jest natomiast budowa kominów przemysłowych.

Czytaj...

Kto się przeprowadza do stolicy Dolnego Śląska? Czemu dobrze zamieszkać we Wrocławiu?

Wrocław to rewelacyjne miejsce, ażeby zacząć tu nowe życie. Przekonuje się o tym, coraz więcej osób. Przybywają do stolicy Dolnego Śląska młode osoby, które mają w planach zamieszkać w szybko rozwijającym się mieście, które zawsze zapewnia zatrudnienie, jak i ludzie stateczni, jacy stwierdzają, iż dobrze by było na starość osiedlić się w tak pięknej miejscowości.
Czytaj...

W jaki sposób dobrze wykończyć nasze schodki?

Istnieje wiele sposobów wykończenia schodów, tak żeby służyły nam jak najwięcej bez nadmiernej konserwacji. Ten materiał skierowany jest do ludzi którzy mają w swoich domach czy też mieszkaniach schody i pragną je jakoś zabezpieczyć.
Najefektywniejszym sposobem jest całkowite pokrycie schodów materiałem odpornym na ścieranie.
Czytaj...

Elementy odblaskowe na drodze zapewnią znaczniejsze bezpieczeństwo

Również najlepsza jezdnia będzie groźna dla użytkowników, jeśli będzie niewłaściwie oświetlona oraz nie będzie widziana krawędź pasa, której nie można przejeżdżać. Dlatego inżynierowie zajmujący się bezpieczeństwem jezdni, znacznie częściej zdecydują się na zamontowanie odpowiednich urządzeń, które to bezpieczeństwo podczas jazdy powinny jeszcze zwiększyć.
Czy zaznaczymy jakie będą elementy odblaskowe na drodze?
Podróżując po ciemku, może się okazać, że kierowcy będą mieli kłopoty z określeniem jak idą linie na jezdni.
Czytaj...

Zaślepka do profilu, pochwyty a także szyby bezpieczne – artykuły produkowane z surowców wysokiej jakości, które nieustannie są udoskonalane oraz ulepszane.

Jest wiele różnorakich materiałów oraz produktów, które jednostki stosują w codziennym życiu. Postęp techniczny umożliwia udoskonalanie i ulepszanie wszystkich tych surowców i produktów, dzięki czemu zdecydowanie dłużej służą ludziom i usprawniają ich pracę.
Czytaj...

Oświetlenie 2881owe to energooszczędne rozwiązanie

Kiedy poszukujemy oświetlenia do jakiegoś pomieszczenia, to musimy się namyślić jaką musi ono dawać moc i jak powinna wyglądać. Na szczęście markety z oświetlenie mają nam do zaproponowania dużo różnorakich propozycji, zatem z pewnością znajdziemy coś właściwego dla siebie.
Oświetlenie 2881owe to fajna propozycja
Niejednokrotnie poszukujemy ciekawego oświetlenia, które jednocześnie pozwoli nam zapłacić troszkę mniej za prąd.
Czytaj...

Polacy uwielbiają swoje morze i często spędzają tam wakacje – pogoda nie zawsze jest idealna, ale najważniejsza jest atmosfera miejsca

W naszej tradycji wakacje nad morzem zawsze będą miały zagwarantowane swoje specjalne miejsce. Wielu z nas jeździło nad morze z rodziną albo na kolonie. Dzisiaj również często lubimy tam wracać, mimo że mamy już możliwość podróżowania po wszystkich krajach.
Większość rodaków, która jeździ do innych krajów, twierdzi, że i tak nigdzie na świecie nie można zobaczyć tak pięknych plaż jak u nas.
Czytaj...

Jak hurtownie stali pomagają unowocześniać tak mieszkania prywatne, jak i ogromne zakłady produkcyjne

Kiedy budujesz lub odrestaurowujesz dom bądź dopiero w następnym roku zamierzasz wymienić pokrycie dachowe, to musisz koniecznie sprawdzić, jak wysokimi środkami finansowymi dysponujesz, aby zaraz nie okazało się, że budowę trzeba przerwać. Jednym z ewentualnych źródeł oszczędności może okazać się odszukanie niedrogich dostawców, zaopatrujących klientów w materiały budowlane. Najkorzystniej będzie poszukać takich placówek, które znajdują się w sąsiedztwie naszego domu, aby móc liczyć na darmowy transport zakupionych towarów. Jednym z miejsc, które jest zmuszony odwiedzić każdy, kto samodzielnie postanowił upiększyć wolnostojący, jednopiętrowy dom, jest hurtowania stali.
Czytaj...

Do jakich celów potrzebna nam stal w Katowicach?

Stal zaliczamy do jednych z w największym stopniu wytrzymałych surowców jakich używamy w przemyśle oraz budownictwie a nawet w chirurgii. Mimo odkrycia innych, nie mniej solidnych surowców jej popularność nie słabnie. Niechybnie jest to podyktowane uniwersalnością użyć. Generalnie gdy myślimy o stali, staje nam przed oczyma zapewne budowa naszego domu, bowiem stali w nim zapewne wiele. Pierwszy z brzegu producent konstrukcji stalowych oferuje na przykład stalowe ramy więźby dachowej.
Czytaj...