AGR-Polska

Używanie stalowych części, jakie wspomogą dużo konstrukcji

Firma działa na rynku branżowym nieprzerwanie od 20 lat.

Na pełen etat zatrudnia 90 osób – spawaczy, mechaników, monterów, wykwalifikowanych operatorów sprzętów oraz kierowników budowy. Obszarami przemysłu, którymi się zajmuje spółka to m.in. branża budowlana, metalurgiczna, górnicza, hutnicza oraz energetyczna. Głównym przedmiotem aktywności jest natomiast budowa kominów przemysłowych.

Czytaj...

Elementy odblaskowe na drodze zapewnią znaczniejsze bezpieczeństwo

Nawet najprostsza droga będzie groźna dla użytkowników, gdy będzie źle oświetlona i nie będzie widoczna krawędź pasa, której nie możemy przekroczyć. Przez to inżynierowie zajmujący się bezpieczeństwem dróg, znacznie częściej decydują się na zainstalowanie specjalnych urządzeń, które to bezpieczeństwo podczas jazdy mają jeszcze powiększyć.
elementy odblaskowe na drodze to obowiązek
Jadąc po ciemku, ma szansę się okazać, że kierowcy będą mieli kłopoty z określeniem jak idą linie na jezdni.
Czytaj...

W jaki sposób dobrze wykończyć nasze schodki?

Istnieje mnóstwo sposobów wykończenia schodów, tak żeby służyły nam jak najwięcej bez kosztownej konserwacji. Ten artykuł kierujemy do osób jakie mają w swych domach czy też mieszkaniach schody oraz chcą je w jakiś sposób zabezpieczyć.
Najlepszym sposobem jest całkowite zakrycie schodów wykładziną odporną na wytarcia.
Czytaj...

Zaślepka do profilu, pochwyty a także szyby bezpieczne – artykuły produkowane z surowców wysokiej jakości, które nieustannie są udoskonalane oraz ulepszane.

Jest wiele różnorakich materiałów oraz produktów, które jednostki stosują w codziennym życiu. Postęp techniczny umożliwia udoskonalanie i ulepszanie wszystkich tych surowców i produktów, dzięki czemu zdecydowanie dłużej służą ludziom i usprawniają ich pracę.
Czytaj...

Oświetlenie 2881owe to energooszczędne rozwiązanie

Kiedy poszukujemy oświetlenia do jakiegoś pomieszczenia, to musimy się namyślić jaką musi ono dawać moc i jak powinna wyglądać. Na szczęście markety z oświetlenie mają nam do zaproponowania dużo różnorakich propozycji, zatem z pewnością znajdziemy coś właściwego dla siebie.
Oświetlenie 2881owe to fajna propozycja
Niejednokrotnie poszukujemy ciekawego oświetlenia, które jednocześnie pozwoli nam zapłacić troszkę mniej za prąd.
Czytaj...

Polacy uwielbiają swoje morze i często spędzają tam wakacje – pogoda nie zawsze jest idealna, ale najważniejsza jest atmosfera miejsca

W naszej tradycji wakacje nad morzem zawsze będą miały zagwarantowane swoje specjalne miejsce. Wielu z nas jeździło nad morze z rodziną albo na kolonie. Dzisiaj również często lubimy tam wracać, mimo że mamy już możliwość podróżowania po wszystkich krajach.
Większość rodaków, która jeździ do innych krajów, twierdzi, że i tak nigdzie na świecie nie można zobaczyć tak pięknych plaż jak u nas.
Czytaj...

Kto się przeprowadza do stolicy Dolnego Śląska? Czemu dobrze zamieszkać we Wrocławiu?

Wrocław to idealne miejsce, aby zacząć tu nowy rozdział w życiu. Przekonuje się o tym, coraz większa ilość osób. Przyjeżdżają do Wrocławia osoby młode, które chcą mieszkać w prężnie rozwijającym się mieście, które zawsze zapewnia pracę, lecz i ludzie stateczni, którzy stwierdzają, że najlepiej by było na starość zamieszkać w tak pięknym mieście.
Czytaj...

Jak hurtownie stali pomagają unowocześniać tak mieszkania prywatne, jak i ogromne zakłady produkcyjne

Kiedy budujesz lub odrestaurowujesz dom bądź dopiero w następnym roku zamierzasz wymienić pokrycie dachowe, to musisz koniecznie sprawdzić, jak wysokimi środkami finansowymi dysponujesz, aby zaraz nie okazało się, że budowę trzeba przerwać. Jednym z ewentualnych źródeł oszczędności może okazać się odszukanie niedrogich dostawców, zaopatrujących klientów w materiały budowlane. Najkorzystniej będzie poszukać takich placówek, które znajdują się w sąsiedztwie naszego domu, aby móc liczyć na darmowy transport zakupionych towarów. Jednym z miejsc, które jest zmuszony odwiedzić każdy, kto samodzielnie postanowił upiększyć wolnostojący, jednopiętrowy dom, jest hurtowania stali.
Czytaj...

Do jakich celów potrzebna nam stal w Katowicach?

Stal zaliczamy do jednych z w największym stopniu wytrzymałych surowców jakich używamy w przemyśle oraz budownictwie a nawet w chirurgii. Mimo odkrycia innych, nie mniej solidnych surowców jej popularność nie słabnie. Niechybnie jest to podyktowane uniwersalnością użyć. Generalnie gdy myślimy o stali, staje nam przed oczyma zapewne budowa naszego domu, bowiem stali w nim zapewne wiele. Pierwszy z brzegu producent konstrukcji stalowych oferuje na przykład stalowe ramy więźby dachowej.
Czytaj...