AGR-Polska

Budowa domu oraz jej precyzyjna organizacja – wady i zalety

Budowa domu – zdarza ci się myśleć o tym? Zapewne nieraz. W końcu według znacznej części osób posiadanie własnego domu za miastem, na własnej działce jest zdecydowanie lepsze niż wynajmowanie lub nawet bycie właścicielem mieszkania w bloku. W tym przypadku nie ma nawet porównania. Własny dom to przecież o wiele więcej prywatności, o wiele więcej spokoju i znacznie więcej miejsca do życia. A są to kwestie, które ceni sobie chyba każdy z nas. Mieszkając w bloku, nie możemy zwyczajnie wyjść sobie na zewnątrz i nadal czuć się „u siebie”. Nie ma się tuż za drzwiami ogródka pełnego kwiatów ani warzywniaka. Nie robimy też grilla, którego rozpalamy w letnie wieczory, spraszając swoich znajomych i bliskie osoby. To wszystko zagwarantuje nam za to posiadanie swojego domu.
Czytaj...

Malowanie mieszkania – nasz poradnik

Wiosną często decydujemy się na odświeżenie mieszkanka. Żeby dodać wnętrzom blasku wystarczy pomalować ściany oraz sufity. Na odmalowanie ścian decydujemy się średnio co 4 do 5 lat. Doradzamy, jak zrobić to bez błędów. Decyzja o remoncie zapada zazwyczaj z dwu przyczyn; po pierwsze chcemy odmienić aranżację wnętrza, która już się nam znudziła, poza tym stara farba na ścianach źle wygląda.
Czytaj...

Podczas robót remontowych wykorzystuj jedynie pewne i wysokojakościowe produkty, od nich zależy rezultat działań

W sytuacji, gdy zamierza się wykonać remont, warto pamiętać o kupnie dobrej klasy produktów budowlanych i wykończeniowych. Nie można w tym przypadku postawić na bylejakość, bo od klasy zastosowanych artykułów zależny bywa ostateczny rezultat prac. Już na etapie planowania prac, warto rozejrzeć się za wymaganymi towarami, by zebrać je na miejscu z należytym wyprzedzeniem. Bez względu na to, czy kupuje się materiały wykończeniowe czy narzędzia, lepiej decydować się na sprawdzone rozwiązania.
Czytaj...