AGR-Polska

Oryginalny logo towarowy

Znakiem towarowym ma możliwość być jakiekolwiek oznaczenie, które można zaprezentować w formie słowa, rysunku, zdobienia, kompozycji kolorystycznej, postaci trójwymiarowej. Ma możliwość to być również forma produktu, lub opakowania, a także intonacja, bądź inny sygnał dźwiękowy.
Znaki towarowe są oznaczeniami wykorzystywanymi w handlu, służącymi do rozpoznania wyrobów, czy też usług fizycznego przedsiębiorcy.
Czytaj...

Przenośniki rolkowe powinny być w każdej firmie

Jeśli dostrzegliśmy, że nasi podwładni posiadają problem z przeniesieniem któryś paczek, albo bardzo sporo czasu tracą na noszeniu ich z jednego miejsca na drugie, ponieważ nie ma sensu używać wózka widłowego, to trzeba się namyślić czy idealne nie będą przenośniki rolkowe. Są to specjalne taśmy, które złożone są z rolek, po których przesuwa się konkretna rzecz.
Czytaj...

Jeśli zamierzamy kupować różne elementy w przetestowanych punktach, powinniśmy zwrócić obserwację na certyfikat

Niesłychanie często zdarza się, iż podczas gdy decydujemy się na nabycie jakiegoś produktu, jednym z istotnych czynników, którymi się kierujemy, są rzecz jasna standardy jego fabrykacji ale również stan wykonania a także jego rodzaj. Bez wątpienia wszystko zależy od tego z jakiej specjalności wywodzi konkretny towar, do jakich celów będzie nam usługiwał, w jakich sytuacjach a także jak wiele planujemy oddać na niego pieniędzy.
Czytaj...

Czy biznes pogrzebowy jest dochodowym pomysłem na działalność gospodarczą?

W globalnej gospodarce cyklicznie następuje kryzys. Tak to już jest, że po okresie rozwoju przychodzi niełatwy czas dla przedsiębiorczości. Przedsiębiorstwa padają, mieszkańcy tracą etaty. Dlatego nim podejmie się decyzję o założeniu własnej działalności, to trzeba się rzetelnie zastanowić. Nie każda specjalizacja jest teraz dochodowa. Tym bardziej problem mogą mieć ci specjaliści, którzy trudnią się kamieniarstwem.
Czytaj...

Wywiadownia gospodarcza legalnie zdobywa informacje odnośnie innych firm

W teraźniejszych czasach w każdej dziedzinie funkcjonuje bardzo dużo przedsiębiorstw, co przekłada się na konkurowanie o klienta. Niestety często zdarza się tak, że zamiast skupić się na swej działalności i wykonywaniu różnych dóbr na jak najwyższym poziomie, przedsiębiorstwa szpiegują swoją konkurencję, by poznać ich bardzo dobre i także najgorsze punkty.
Czytaj...