AGR-Polska

Przenośniki rolkowe powinny być w każdej firmie

Kiedy dostrzegliśmy, że nasi pracownicy posiadają problem z przeniesieniem jakichś kartonów, lub bardzo dużo godzin marnują na przenoszeniu ich z jednego miejsca na drugie, gdyż nie ma sensu stosować wózka widłowego, to trzeba się zastanowić czy świetne nie okażą się przenośniki rolkowe. Są to specjalne przenośniki, które złożone są z rolek, po których przesuwa się dana paczka.
Czytaj...

Jeśli zamierzamy kupować różne elementy w przetestowanych punktach, powinniśmy zwrócić obserwację na certyfikat

Niesłychanie często zdarza się, iż podczas gdy decydujemy się na nabycie jakiegoś produktu, jednym z istotnych czynników, którymi się kierujemy, są rzecz jasna standardy jego fabrykacji ale również stan wykonania a także jego rodzaj. Bez wątpienia wszystko zależy od tego z jakiej specjalności wywodzi konkretny towar, do jakich celów będzie nam usługiwał, w jakich sytuacjach a także jak wiele planujemy oddać na niego pieniędzy.
Czytaj...

Czy biznes pogrzebowy jest dochodowym pomysłem na działalność gospodarczą?

W globalnej gospodarce cyklicznie następuje kryzys. Tak to już jest, że po okresie rozwoju przychodzi niełatwy czas dla przedsiębiorczości. Przedsiębiorstwa padają, mieszkańcy tracą etaty. Dlatego nim podejmie się decyzję o założeniu własnej działalności, to trzeba się rzetelnie zastanowić. Nie każda specjalizacja jest teraz dochodowa. Tym bardziej problem mogą mieć ci specjaliści, którzy trudnią się kamieniarstwem.
Czytaj...

Wywiadownia gospodarcza legalnie zdobywa informacje odnośnie innych firm

W teraźniejszych czasach w każdej dziedzinie funkcjonuje bardzo dużo przedsiębiorstw, co przekłada się na konkurowanie o klienta. Niestety często zdarza się tak, że zamiast skupić się na swej działalności i wykonywaniu różnych dóbr na jak najwyższym poziomie, przedsiębiorstwa szpiegują swoją konkurencję, by poznać ich bardzo dobre i także najgorsze punkty.
Czytaj...

Oryginalny logo towarowy

Symbolem towarowym ma możliwość być wszelkie oznaczenie, jakie jest możliwość zaprezentować w formie wyrazu, rysunku, zdobienia, mieszanki kolorystycznej, postaci trójwymiarowej. Może to być również gatunek produktu, albo opakowania, a również intonacja, lub inny sygnał dźwiękowy.
Znaki towarowe są znakowaniami wykorzystywanymi w handlu, które służą do identyfikacji towarów, albo usług fizycznego przedsiębiorcy.
Czytaj...