AGR-Polska

Jak uzyskać świeże powietrze? Pomysł na sprawne oraz efektywne osuszanie powietrza!

W trakcie wykańczania wnętrz należy zwrócić wyjątkową uwagę na rozwiązania, które są miłe nie tylko dla naszego samopoczucia, lecz również dla zdrowia. Niesamowicie istotne znaczenie odgrywa w pomieszczeniach powietrze, o które trzeba się szczególnie zatroszczyć. W trakcie budowy a ponadto wszelkiego rodzaju remontów warto inwestować w prozdrowotne materiały jak także klimatyzatory, za sprawą których zawsze możemy cieszyć się czystym powietrzem.
Czytaj...

Czy widzieliśmy już okna dachowe Velux? – czytaj więcej

Dobry wybór okien okazuje się być niesamowicie ważny

Kiedy budujemy dom, to musimy posiadać gwarancję, że ściany oraz dach są ważne, ale nie mniej ważne okazują się być okna, które wstawimy. Dlatego trzeba się zastanowić, jakiej wielkości muszą one być, czy wszystkie mają się otwierać czy jedynie niektóre, czy powinny mieć ewentualność delikatnego uchylenia, czy powinny się otwierać w całości. Im lepiej będziemy mieli sprecyzowane to, jakie okna pragniemy posiadać, tym prościej będzie nam znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Czytaj...

Szkło lakierowane prezentuje się naprawdę elegancko

Szkło posiada teraz sporo zastosowań

Jeżeli pragniemy, by wnętrze naszego domu przedstawiało się elegancko i było funkcjonalne, to powinniśmy się zastanowić, gdzie powinniśmy wykorzystać szkło. Okazuje się być ono obecnie wykonane w taki sposób, że pomimo własnego delikatnego wizerunku okazuje się być niesamowicie wytrzymałe, zatem ma szansę posiadać na pewno sporo zastosowań.
Czytaj...

Odbieramy mieszkanie, o czym powinniśmy pamiętać? Czy wiesz, co sprawdzić i na co zwrócić uwagę?

Dostajemy nasze pierwsze mieszkanie, o czym wypadałoby pamiętać? Ważny jest przede wszystkim odbiór techniczny, który można zrobić samodzielnie. Wątpliwość pozostaje tylko taka, jak to uczynić? Na co należy zwrócić uwagę, co wziąć ze sobą i w razie czego – jakie usterki raportować? Co prawda najlepiej na taki przyjęcie wziąć ze sobą doświadczonego inspektora nadzoru budowlanego. Jeśliby jednak nie mamy tej możności powinno postarać się o inżyniera lub firmę remontową, która zajmuje się wykańczaniem naszego nowego mieszkania. Na szczęście możemy to też sami zrobić, dobrze się jednakże przykładnie do tego przygotować.
Czytaj...

Kominek jako odwieczny symbol domowego ciepła – chciałbyś mieć go w domu?

Kominek stanowi odwieczny znak domowego ogniska. Wielu ludzi, którzy aranżują swój dom planuje założenie kominka. W okresie jesienno- zimowym ogrzanie się przy domowym kominku może okazać się świetną formą odpoczynku. Jest nie tylko pożyteczny, ale i doskonale akcentuje nastrój każdego mieszkania.
Czytaj...

W jaki sposób zaprojektować własny pokój?

Gdy urządzałem własny salon – było to kilka lat temu, najzwyczajniej w świecie kompletnie nie miałem należytego pojęcia na wszystkie kwestie dotyczące urządzania wnętrz. I z tej przyczyny w sumie mój salon nie wyglądał ładnie. Dobrze, iż jednakże się przebudziłem i pewnego pięknego dnia wreszcie postanowiłem zrobić porządny remont w swoim mieszkaniu – konkretniej w salonie. Zasadniczo to fakty są takie, że na początku rozpocząłem trochę bardziej chadzać po Sieci. Trafiłem na ciekawy portal z projektami wnętrz, który dużo mi dał.
Czytaj...