Archiwum


Kategoria: Gospodaruj z głową – porady i ciekawostki.

 • , listwy podłogowe, drzwi
  Otwarta przestrzeń ma swoje zalety. Coraz częściej właściciele domów decydują się na połączenie pomieszczeń – na przykład kuchni z salonem i pomieszczeniem jadalnym. To dobre rozwiązanie bo większa przestrzeń wycisza.
 • Czym się kierować, poszukując lokum w mieście Wrocław.
  Wiele osób, które pomieszkiwało na studiach w domach studenckich lub wynajmowało stancję często marzyło o tym, żeby po ukończeniu studiów wyższych mieć świetnie płatną pracę a także móc sobie pozwolić na prywatne mieszkanie. Kiedy mamy stałą pracę, to to pragnienie może się bez problemu spełnić.
 • Fascynujące projekty małych, dzisiejszych domów
  Firma projektowa zajmuje się sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się przy tym jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania klientów. Biuro projektowe ciągle podąża za trendami i wzbogaca ofertę o nowe rozwiązania. Firma dba przede wszystkim o jakość zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby domy były funkcjonalne, komfortowe i niedrogie w utrzymaniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i przyjaźnie – może spodziewać się fachowej pomocy zarówno przy wyborze projektu, jak i realizacji swojego nowego domu.
 • W jakich sytuacjach trzeba sprawdzić stan sieci elektrycznej w swoim mieszkaniu?
  Każdy zarządca budynku musi co jakiś czas zlecić kontrolę instalacji elektrycznej. To bardzo istotne dla bezpieczeństwa mieszkańców, aby regularnie kontrolować poprawność instalacji. W tym celu powinno się wynająć odpowiednią firmę lub fachowca, który oceni najważniejsze elementy instalacji i upewni się, czy działa bez zarzutu. Fachowiec przeważnie sprawdzą również grubość izolacji oraz stan tablicy rozdzielczej.
 • Największy serwis budowlany
  Nowoczesny portal budowlany. Tylko u nas odkryjesz aktualne oferty oraz wyniki przetargów na terenie całego kraju. Rozbudowana wyszukiwarka pozwala szybko i sprawnie dotrzeć do najbardziej interesujących propozycji. Oferujemy również możliwość zamieszczania firmowych wizytówek z zakresu szeroko pojętego budownictwa oraz reklamę na łamach naszego portalu. Reklama uzależniona jest od rodzaju jej formy. Umożliwiamy również usługę pisania artykułów sponsorowanych. Jeśli masz firmę budowlaną i chciałbyś żeby zaistniała ona w sieci to serwis budoskop.pl jest miejscem dla Ciebie.
 • Ściany – konstrukcyjny obiekt wszystkich domów
  Ściany stanowią bardzo ważny element, który wyznacza granice budowanego budynku. Ich rolą jest przenoszenie obciążenia, jakie tworzą dach i stropy. Właśnie dlatego murowanie ścian jest istotnym zadaniem, od którego będzie zależała przyszłość budowanej budowli.