AGR-Polska

Oświetlenie w technologii led na najwyższym poziomie!

Oświetlenie w technologii led jest doceniane od wielu lat. Konsumenci doceniają wyjątkową jakość, która zapewnia wieloletnie użytkowanie halogenów i listew. Opinie specjalistów, którzy od lat korzystają z nich każdego dnia w swojej pracy, są tak bardzo cenne. Innowacyjne listwy led zostały wykonane z pełnym profesjonalizmem, a wybór modeli jest niezwykle duży.
Czytaj...

Oszczędzanie a rezultaty związane z pracami remontowymi

Remont to zagadnienie ważne dla każdego Polaka: jako mieszańcy Polski wykonujemy remonty często, zazwyczaj w okresie wakacyjnym. Niestety – prawie za każdym razem ważniejsza jest cena takiego remontu, a nie jego jakość. Dlatego zwyczajnie musimy stawiać na częstotliwość tapetowania ścian, robienia paneli albo odświeżania drzwi.
Czytaj...

Współczesne projekty domów zwracają uwagę na praktyczność, nowoczesny wygląd i ekologię.

Jeśli pragniemy zamieszkiwać nowocześnie, to musimy zwrócić się do projektantów, którzy zaprojektują nam dom w zgodzie z najnowszymi rozwiązaniami. Dzisiaj spory nacisk kładzie się głównie na ekologię.
Jeśli interesują nas projekty domów nowoczesnych, to powinniśmy odnaleźć kompetentną pracownię architektoniczną, która wykona takie zlecenie.
Czytaj...

Jaki wariant oświetlenia zamontować wewnątrz domu, a jaki na zewnątrz

Oświetlenie domu wcześniej czy później staje się zagadnieniem numer jeden, zwłaszcza wtedy, gdy wyposażamy nasze pomieszczenia. Każda gospodyni pragnie, żeby sztuczne światło nie tylko rozświetlało wieczorne ciemności, ale także, by nadawało wnętrzu niepowtarzalnego uroku. Wystarczy wpisać w Google hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele koncepcji jest do użycia.
Czytaj...

Odmiany metod oświetleniowych czyli jak najlepiej wybrać lampę do łazienek, sypialni i ogrodów

Oświetlenie jest ważną częścią wyposażenia domów i mieszkań, tak naprawdę stwierdzić można że w epoce elektryczności trudno byłoby normalnie żyć nie korzystając ze źródeł światła. Jego główną rolą jest rozświetlanie pomieszczeń w domu, i służą do tego rozmaite lampy, kinkiety i plafony. Lecz wiele osób nie jest świadomych tego, że takie oświetlenie może pełnić również doskonałą rolę dekoracyjną, że za jego pomocą można osiągnąć bardzo interesujące efekty.
Czytaj...

Jak właściwie podkreślić pomieszczenie barwami i oświetleniem?

Aranżując mieszkanie powinniśmy brać pod uwagę na wiele elementów. Najczęściej myślimy, że najważniejszy jest właściwy wybór mebli i sprzętu – to oczywiście prawda, niemniej należy zdać sobie sprawę, że nawet najbardziej skomplikowane projekty wnętrz mieszkań możemy doprowadzić do perfekcji z udziałem odpowiedniej gry kolorami i światłem.
Czytaj...

Oświetlenie na zewnątrz

Uroda naszego budynku mieszkalnego, ogrodu czy też tarasu wspaniale uwypukli oświetlenie zewnętrzne. Dzięki niemu dodatkowo możemy swobodnie przemieszczać się wieczorem. Na podjazdach czy też przy drzwiach wejściowych idealnie będą pasować lampy z czujnikiem. Dają one mocne światło na nie za bardzo długotrwały czas.
Czytaj...

Oświetlenie w pokoju dziecięcym – jakie pomysły trzeba wdrożyć

Gdy jesteśmy rodzicami dobrze wiemy, że przyjdzie nam zmierzyć się z mnóstwem wyzwań. Każdego dnia czeka nas mnóstwo wyzwań. Nikt jednak nie narzeka, bo dzieci to prawdziwa radość. Trzeba jedynie umieć jakoś nad wszystkim zapanować. Bo gdy w domu są dzieci i rozpoczyna się remont w domu, to możemy być rzeczywiście skołowani, od ciągłego robienia wszystkiego, żeby jakoś to wyszło. Nawet przy przemeblowaniu może być niezła zawierucha.
Czytaj...

Modele nowoczesnego oświetlenia, które przyczynią się do tego, iż w mieszkaniu powstaną nietuzinkowe efekty wizualne.

W punktach sprzedaży z oświetleniem coraz częściej będzie okazja wyszukać modelenowoczesnego oświetlenia, jakie sprawią, że w domu powstaną niebanalne efekty świetlne. Perfekcyjnie one będą pasować do domów wystylizowanych właśnie w modernistycznych trendach, przy czym powinny także nad wyraz doskonale się sprawdzać w mieszkaniach wystylizowanych tradycyjnie, w jakich wprowadzą na pewno interesujący nastrój.
Czytaj...