AGR-Polska

Współczesne projekty domów zwracają uwagę na praktyczność, nowoczesny wygląd i ekologię.

Jeśli pragniemy mieszkać nowocześnie, to musimy zwrócić się do architektów, którzy stworzą nasz dom w zgodzie z najnowszymi rozwiązaniami. Obecnie spory nacisk kładzie się przede wszystkim na ochronę środowiska.
Jeśli ciekawią nas projekty domów nowoczesnych, to powinniśmy znaleźć kompetentną pracownię projektową, która wykona takie zlecenie.
Czytaj...

Odmiany metod oświetleniowych czyli jak najlepiej wybrać lampę do łazienek, sypialni i ogrodów

Oświetlenie jest ważną częścią wyposażenia domów i mieszkań, tak naprawdę stwierdzić można że w epoce elektryczności trudno byłoby normalnie żyć nie korzystając ze źródeł światła. Jego główną rolą jest rozświetlanie pomieszczeń w domu, i służą do tego rozmaite lampy, kinkiety i plafony. Lecz wiele osób nie jest świadomych tego, że takie oświetlenie może pełnić również doskonałą rolę dekoracyjną, że za jego pomocą można osiągnąć bardzo interesujące efekty.
Czytaj...

Oszczędzanie a rezultaty związane z pracami remontowymi

Remonty to zagadnienie ważne dla każdego z nas: jako mieszańcy Polski robimy prace remontowe regularnie, zazwyczaj w sezonie letnim. Niestety – praktycznie zawsze istotniejsza jest cena każdego remontu, nie jego jakość. Dlatego po prostu musimy postawić na częstotliwość tapetowania ścian, kładzenia paneli albo malowania drzwi.
Czytaj...

Jak właściwie podkreślić pomieszczenie barwami i oświetleniem?

Aranżując mieszkanie powinniśmy brać pod uwagę na wiele elementów. Najczęściej myślimy, że najważniejszy jest właściwy wybór mebli i sprzętu – to oczywiście prawda, niemniej należy zdać sobie sprawę, że nawet najbardziej skomplikowane projekty wnętrz mieszkań możemy doprowadzić do perfekcji z udziałem odpowiedniej gry kolorami i światłem.
Czytaj...

Jaki wariant oświetlenia zamontować wewnątrz domu, a jaki na zewnątrz

Oświetlenie domu wcześniej lub później staje się tematem numer jeden, szczególnie wtedy, kiedy urządzamy nasze pomieszczenia. Każda gospodyni pragnie, aby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale również, by nadawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w Google hasło artystyczne lampy, aby przekonać się, jak wiele idei jest do wykorzystania.
Czytaj...

Oświetlenie na zewnątrz

Uroda naszego budynku mieszkalnego, ogrodu czy też tarasu wspaniale uwypukli oświetlenie zewnętrzne. Dzięki niemu dodatkowo możemy swobodnie przemieszczać się wieczorem. Na podjazdach czy też przy drzwiach wejściowych idealnie będą pasować lampy z czujnikiem. Dają one mocne światło na nie za bardzo długotrwały czas.
Czytaj...

Oświetlenie w pokoju dziecięcym – jakie pomysły trzeba wdrożyć

Gdy jesteśmy rodzicami dobrze wiemy, że przyjdzie nam zmierzyć się z mnóstwem wyzwań. Każdego dnia czeka nas mnóstwo wyzwań. Nikt jednak nie narzeka, bo dzieci to prawdziwa radość. Trzeba jedynie umieć jakoś nad wszystkim zapanować. Bo gdy w domu są dzieci i rozpoczyna się remont w domu, to możemy być rzeczywiście skołowani, od ciągłego robienia wszystkiego, żeby jakoś to wyszło. Nawet przy przemeblowaniu może być niezła zawierucha.
Czytaj...

Modele nowoczesnego oświetlenia, które przyczynią się do tego, iż w mieszkaniu powstaną nietuzinkowe efekty wizualne.

W punktach sprzedaży z oświetleniem coraz częściej będzie okazja wyszukać modelenowoczesnego oświetlenia, jakie sprawią, że w domu powstaną niebanalne efekty świetlne. Perfekcyjnie one będą pasować do domów wystylizowanych właśnie w modernistycznych trendach, przy czym powinny także nad wyraz doskonale się sprawdzać w mieszkaniach wystylizowanych tradycyjnie, w jakich wprowadzą na pewno interesujący nastrój.
Czytaj...

Oświetlenie w technologii led na najwyższym poziomie!

Oświetlenie zrobione w technologii led jest cenione od dawna. Konsumenci doceniają wyjątkową jakość, jaka gwarantuje wieloletnie użytkowanie halogenów i listew. Opinie specjalistów, co od lat korzystają z nich każdego dnia w swojej pracy, są tak bardzo cenne. Nowoczesne listwy led zostały stworzone z pełnym profesjonalizmem, a wybór modeli jest przytłaczający.
Czytaj...