AGR-Polska

Jakie są popularne metody na finansowanie kupna nieruchomości, jakie plusy ma leasing mieszkań.

Pośród klientów najczęściej wybieranym modelem finansowania kupna mieszkań są kredyty. Posiadają one stosunkowo dużo zalet, choć w ostatnim czasie dostępność nieco zmalała przez zmianę kryteriów przyznawania. Tym sposobem można sfinansować kupno mieszkania lub domu w prawie pełnej kwocie transakcji, resztę trzeba wyłożyć z własnych środków. Przy kredytach hipotecznych standardem jest, że posiadaczem mieszkania będzie osoba biorąca taki kredyt, a na hipotece jest wpisany bank.
Czytaj...

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do użytku? Nie przejmuj się i odkryj, jak możesz zezłomować stare auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi czas i nie nadaje się już do użytku. Nie przejmuj się i odkryj, jak możesz zezłomować stare auto. Jeśli nasze auto nie nadaje się już do jazdy, to musimy je zezłomować. Jeśli nie zdecydujemy się na ten ruch, nasz pojazd dalej będzie figurować w rejestrze, a my zaś będziemy musieli opłacać obligatoryjne składki. Możemy także sprzedać samochód na części.
Czytaj...

Każdy człowiek interesu ma do czynienia z księgowością.

Jeśli nie zdecyduje się na zrobienie tego rodzaju stanowiska w swoim zakładzie, musi zatrudnić zewnętrznych fachowców, którzy będą dbać o różne kwestie związane z obliczaniem przychodów i rozchodów, a więc dokumentować finanse korzystających z usług firm. Biuro księgowe może między innymi tworzyć sprawozdania, analizy finansowe czy służy radami w sprawach podatkowych.
Czytaj...