AGR-Polska

Jakie są popularne metody na finansowanie kupna nieruchomości, jakie plusy ma leasing mieszkań.

Pośród klientów najczęściej wybieranym modelem finansowania zakupu mieszkań są kredyty. Mają one całkiem spore zalety, choć ostatnio ich dostępność nieco zmalała przez zmianę kryteriów przyznawania. Tym sposobem można sfinalizować kupno mieszkania lub domu w prawie pełnej kwocie transakcji, resztę należy dołożyć z własnych środków. Przy kredytach hipotecznych standardem jest, że posiadaczem mieszkania jest osoba biorąca taki kredyt, a na hipotece wpisany zostanie bank.
Czytaj...

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do użytku? Nie przejmuj się i odkryj, jak możesz zezłomować stare auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do jazdy. Nie martw się i zobacz, jak możesz zezłomować zużyte auto. Jeżeli nasze auto nie nadaje się już do jazdy, to powinniśmy je zezłomować. Jeżeli nie zdecydujemy się na ten krok, nasz pojazd nadal będzie figurować w rejestrze, a my zaś będziemy musieli opłacać wymagane składki. Możemy również sprzedać auto na części.
Czytaj...

Każdy człowiek interesu ma do czynienia z księgowością.

Jeśli nie zdecyduje się na zrobienie tego rodzaju stanowiska w swoim zakładzie, musi zatrudnić zewnętrznych fachowców, którzy będą dbać o różne kwestie związane z obliczaniem przychodów i rozchodów, a więc dokumentować finanse korzystających z usług firm. Biuro księgowe może między innymi tworzyć sprawozdania, analizy finansowe czy służy radami w sprawach podatkowych.
Czytaj...