AGR-Polska

Elementy odblaskowe na drodze zapewnią znaczniejsze bezpieczeństwo

Również najlepsza jezdnia będzie niebezpieczna dla użytkowników, kiedy będzie źle oświetlona oraz nie będzie widziana krawędź pasa, której nie można przejeżdżać. Dlatego inżynierowie zajmujący się bezpieczeństwem jezdni, coraz częściej zdecydują się na zamontowanie odpowiednich elementów, które to bezpieczeństwo podczas jazdy powinny jeszcze powiększyć.
Czy powiemy jakie okazują się być elementy odblaskowe na drodze?
Jadąc po zmroku, może się okazać, że kierowcy będą posiadali kłopoty z powiedzeniem jak przebiegają linie na jezdni.
Czytaj...

Czemu powinniśmy kupić agregat prądotwórczy? Jakie zyskujemy dzięki temu zalety?

Agregaty prądotwórcze są najlepsze do samodzielnego tworzenia energii elektrycznej, a również zasilania innych urządzeń. Dzięki agregatowi uzyskujemy bardzo długo zasilające źródło prądu, które jesteśmy w stanie wykorzystać w wielu miejscach: w domu, ogrodzie czy na placu budowy.
Mając tego typu sprzęt nie trzeba się obawiać o awarię sieci i konsekwencje z tym związane – brak prądu.
Czytaj...

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych – zasady

Wszyscy operatorzy żywności obojętnie na rozmiar jak też profil prowadzonej działalności, w tym też realizatorzy karmienia w przedszkolach jak też pozostałych jednostkach oświatowo-wychowawczych mają za zadanie wdrożenia HACCP.
Jeśli idzie o HACCP w przedszkolu, do zadań jednostki w ramach wdrożenia HACCP przynależy m.in. opracowanie zasad czystości, magazynowania jak też podawania pokarmów, wytyczenie tzw. „czystej drogi”, po której mogą poruszać się jedynie pracownicy kuchni, zlokalizowanie jak też korzystanie z toalety, zapewnienie należytego ubrania personelu, przygotowanie i utrwalenie receptur serwowanych posiłków etc.
Czytaj...