AGR-Polska

Elementy odblaskowe na drodze zapewnią znaczniejsze bezpieczeństwo

Nawet najprostsza droga będzie groźna dla użytkowników, gdy będzie źle oświetlona i nie będzie widoczna krawędź pasa, której nie możemy przekroczyć. Przez to inżynierowie zajmujący się bezpieczeństwem dróg, znacznie częściej decydują się na zainstalowanie specjalnych urządzeń, które to bezpieczeństwo podczas jazdy mają jeszcze powiększyć.
elementy odblaskowe na drodze to obowiązek
Jadąc po ciemku, ma szansę się okazać, że kierowcy będą mieli kłopoty z określeniem jak idą linie na jezdni.
Czytaj...

Czemu powinniśmy kupić agregat prądotwórczy? Jakie zyskujemy dzięki temu zalety?

Agregaty prądotwórcze są najlepsze do samodzielnego tworzenia energii elektrycznej, a także zasilania innych urządzeń. Dzięki agregatowi uzyskujemy długotrwałe zasilające źródło prądu, które możemy stosować w wielu miejscach: w ogrodzie, domu czy na placu budowy.
Posiadając tego rodzaju sprzęt nie musimy się obawiać o awarię sieci oraz konsekwencje z tym związane – brak prądu.
Czytaj...

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych – zasady

Wszyscy operatorzy żywności obojętnie na rozmiar jak też profil prowadzonej działalności, w tym też realizatorzy karmienia w przedszkolach jak też pozostałych jednostkach oświatowo-wychowawczych mają za zadanie wdrożenia HACCP.
Jeśli idzie o HACCP w przedszkolu, do zadań jednostki w ramach wdrożenia HACCP przynależy m.in. opracowanie zasad czystości, magazynowania jak też podawania pokarmów, wytyczenie tzw. „czystej drogi”, po której mogą poruszać się jedynie pracownicy kuchni, zlokalizowanie jak też korzystanie z toalety, zapewnienie należytego ubrania personelu, przygotowanie i utrwalenie receptur serwowanych posiłków etc.
Czytaj...