AGR-Polska

Mieszkanie, nieważne jakie jest duże, po kilku latach może się zacząć dziwnie się kurczyć.

W szafach nagle robi się coraz mniej miejsca, więc powstają pomysły o następnym meblu, gdzie zmieszczą się zgromadzone w międzyczasie nadprogramowe rzeczy. A jest ich dużo. Kolejne co roku kupowane buty tylko zwiększają całość, bo starych szkoda wyrzucić, niewielkie kuchenne urządzenia, każde do innej czynności, zamiast usprawnić pracę jedynie będą przeszkadzać w kuchni, ale również jeszcze mogą się kiedyś przydać. Do tego coraz większa liczba zabawek dla dzieci, akcesoriów ułatwiających życie domowe oraz – co nieuchronne – powiększająca się liczba pamiątek z minionych lat.
Czytaj...

Co jesteśmy w stanie zrobić z zużytymi papierami, jakie w żadnym wypadku nie są już nam niezbędne? Kilkanaście zdań o recyclingu

Coraz częściej nadchodzi w naszym życiu czas, gdy musimy uporządkować nasze szpargały, wyrzucając sporą część z nich do śmietnika. Takiego typu porządki są bardzo często dobroczynne dla naszej psychiki – pozbywając się starych przedmiotów zaczynamy podświadomie zupełnie nowy rozdział w naszym życiu.
Czytaj...

Ozdoby do domów oraz mieszkań

Każdy z elementów pomieszczenia, poza zastosowaniem funkcjonalnym, może posiadać także walory estetyczne. Umeblowanie czy oświetlenie to akcesoria, które obecnie powinny także być dopasowane do pomieszczenia, decydując o jego stylu. Analogicznie sprawa ma się w przypadku ścian; od ,metody ich wykończenia zależy bardzo dużo. Mogą być tylko pomalowane farbą, bez innych dekoracji. Kolejnym pomysłem są tapety, które w niektórych domach, w szczególności tych urządzonych w w stylu minionych wieków, aktualnie wracają do łask. Różnorodne farby i tynki umożliwiają otrzymanie nie tylko rozmaitych kolorów, ale również faktur. Innym godnym uwagi pomysłem są fototapety. Nad wyborem konkretnego sposobu wykończenia należy się uważnie zastanowić. Efekt może być pozytywnym zaskoczeniem, zarówno dla samych mieszkańców, jak i gości.
Czytaj...

Myślisz nad remontem mieszkania? Sprawdź, o czym pamiętać, przygotowując się do malowania

Każde mieszkanie po jakimś czasie już nie prezentuje się tak ładnie, jak na początku. Dostrzegamy następne usterki, a jednym z pierwszych jest mniej wyrazisty kolor ścian lub pojawiające się pęknięcia. O ile niewielkie zabrudzenia można pomalować resztkami farby, które pozostały nam z ostatniego malowania, o tyle znaczniejsze ubytki potrzebują ogólnego remontu.
Czytaj...

Zaprojektuj swoją alkowę

Sypialnia to twój azyl domowy. Obojętnie, który styl aranżacji wyselekcjonujesz – współczesny, orientalny, romantyczny czy retro, to jedno musi być pewne – musi być jak ze snów. Alkowa jest oazą relaksu, poprawnie zaplanowana oraz wyekwipowana zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Projektując ją winniśmy zatroszczyć się o utworzenie klimatu sprzyjającemu odpoczynkowi oraz dopasować należyte, praktyczne wyposażenie.
Czytaj...

Jak stylowo i modnie zaaranżować swoje mieszkanie z wykorzystaniem innowacyjnych technik?

Każdy z nas ma czasami momenty, w których najchętniej wyrzuciłby wszystkie graty i niepotrzebne rupiecie i kupiłby całkowicie inne meble, gwarantujące poprawę atmosfery panującej w otaczającej nas rzeczywistości. Jednakże niestety, mało kto może decydować o całkowitej rewolucji w wystroju co parę sezonów. Na szczęście istnieją inne sposoby, aby trochę odmienić nudne wystroje i nadać im rześki powiew świeżości.
Czytaj...

Wyposażenie dla sklepów – które meble dobrze jest kupić współcześnie w pierwszej kolejności, by zacząć działalność?

Jeżeli ktoś planuje prowadzenie własnego sklepu, zazwyczaj w pierwszej kolejności zastanawia się nad niezbędnym wyposażeniem lokalu, dzięki czemu będzie można ułożyć wszystkie oferowane towary. Wachlarz mebli przeznaczonych dla sklepów jest współcześnie na tyle różnorodny, że z pewnością znajdzie się satysfakcjonujące dla siebie rozwiązania. O co trzeba zadbać?
Czytaj...

Współczesne rozwiązania designerskie – recenzja Kare Design

By zyskać mieszkanie, jakie będzie odznaczało się wygodą i niepowtarzalną estetyką, zdecydowanie powinno się dbać o znakomitej jakości meble , jak również dobre wyposażenie. Niewątpliwie należy być świadomym w trakcie każdej aranżacji wnętrz, że wbrew obiegowej opinii bardzo ważną funkcję mogą pełnić różnorodne dekoracje.
Czytaj...

W jaki sposób własnymi siłami robić drewniane meble?

Wcale nie jest powiedziane, iż trzeba zawsze kupować do swojego domu meble w zwykłym sklepie. W końcu bez problemu można samodzielnie stworzyć meble do np. kuchni czy gabinetu. Aktualnie coraz więcej osób postanawia bez niczyjej pomocy zrobić meble. No dobrze, ale czy to ma jakiś sens? Przecież znaczna część społeczeństwa ma wielki kłopot z tym, aby samodzielnie nawet złożyć meble.
Czytaj...

Zestawy ogrodowe technorattan wspaniale się sprawdzają

Ogród powinien okazać się właściwie wykończony. Kiedy posiadamy domek, a przy nim ogród, to musimy zrobić wszystko, by ten ostatni zachęcał do relaksu spośród kwiatów i drzew. Aby mimo wszystko tak się stało, musimy najpierw zatroszczyć się o to, by prezentował się jak najwspanialej i aby był dobrze zaaranżowany. Dlatego właśnie musimy pomyśleć jakie rośliny mają się w nim znaleźć, na jakiej powierzchni ma być posiana trawa, a także to, jakie meble powinny się w nim [pojawić, tak byśmy mieli szansę spokojnie przy nich wypoczywać.
Czytaj...

Nasz dom powinien się stylowo prezentować

Każdy pragnie, żeby jego domek się wspaniale prezentował, by wszyscy, którzy przyjdą go odwiedzić się nim zachwycali. Przez to właśnie tak ważne jest to, w jaki sposób go wykończymy, jakie ułożymy płytki, jakie barwy będą mieściły się na ścianach, ale też istotne, jeśli nie najistotniejsze jest tutaj to, jakie meble będą się mieściły w każdym pokoju i czy będą one ze sobą właściwie współpracowały.
Czytaj...

Wytworzenie mebli, jakie zapewni ich najwyższą wartość użytkowania.

Wytworzenie mebli, które zabezpieczy ich największą jakość wykonania jest obecnie w każdej firmie trudniącej się bezpośrednio tym zadaniem na dużym poziomie. W związku z tym, jeśli ktoś poszukuje dla siebie doskonałego umeblowania to musi skupić się na tych meblach, które wywodzą się z najbardziej uznanych przedsiębiorstw.
Czytaj...