AGR-Polska

Chcesz mieszkać w Warszawie bądź w jej okolicach? Przekonaj się, gdzie poszukiwać idealnych propozycji

Konieczność zamiany mieszkania może czekać nas w każdym momencie życia. Czasem wynika to z przyczyn powiększania rodziny, innym razem ze względu znalezienia pracy w innym mieście lub zaczęcia nowego życia ze świeżo poślubioną drugą połówką. Jeśli i ciebie dotyczy jeden z niniejszych powodów albo z całkiem innych pobudek chcesz zamieszkać w Warszawie bądź w jej okolicach, powinieneś mieć świadomość, gdzie poszukiwać ofert, które przykują twoją uwagę.
Czytaj...

Interesują Cię mieszkania w Zakopanem? Sprawdź co wziąć pod uwagę decydując się na apartament?

Polska południowa, podobnie jak północna, jest bogata w atrakcyjne miejsca, które warto zwiedzić o każdej porze roku. Czy latem, czy zimą nasze góry wyglądają naprawdę okazale. Każdy, kto jeszcze nie miał okazji udać się w Bieszczady czy do Zakopanego powinien zdecydować się na co najmniej kilkudniowy wyjazd w te rejony. Będzie on tym atrakcyjniejszy, jeżeli zakupimy nocleg w apartamentach.
Czytaj...

Czy budowa domu jest opłacalną inwestycją?

Decydując się na usamodzielnienie i niezależność, jednym z ciekawych rozwiązań, które warto rozważyć może okazać się budowa własnego domu. Koszty, zmienne dla różnych lokalizacji, mogą być mniejsze, niż wykończony pod klucz dom na sprzedaż lub kupno nowego mieszkania od dewelopera w samym centrum dużego miasta.
Czytaj...