AGR-Polska

Spot w busie 22

Choć może się to wydawać niezwykłe to pierwsze formy marketingu wywodzą się ze starożytności. Handlowcy krzyczeli chwaląc plusy własnych artykułów. To pierwsza forma reklamy, reklama werbalna. W starożytnej Grecji na ścianach spisywano wiadomości odnoszące się do wydarzeń kulturalnych, rekreacyjnych i tak powstała reklama pisemna. Po wynalezieniu przez Gutenberga czcionki ukazały się pierwsze czasopisma, a w nich reklamy prasowe.
Czytaj...

Jeśli poszukujesz oryginalnej reklamy, weź pod uwagę także reklamę wyświetlaną w autobusie

Przedsiębiorcy wciąż szukają owocnych form reklamy oraz sposobów, które pozwolą dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, jacy mogliby okazać zainteresowanie oferowanymi przez nich artykułami albo usługami. Stosuje się liczne narzędzia, angażuje się media i organizuje przeróżne kampanie reklamowe, by tylko zwrócić uwagę potencjalnych nabywców.
Czytaj...

Badania marketingowe i ich typy

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz okazje i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.
Czytaj...