AGR-Polska

Cloud computing przyszłością każdej pionierskiej oraz rozrastającej się firmy

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas nie pomyślałby nawet o tym, że będzie posiadał swój osobisty telefon, komputer przenośny i tablet. Były to tak odległe pragnienia jak te, które możemy w tym momencie oglądać w rozmaitych filmach science fiction. Internet był niewiadomą dla sporej części ludzi, nikt nie przypuszczał, że już wkrótce będzie posiadał dostęp do tego wirtualnego świata przez 24 godziny na dobę.
Czytaj...

W internecie odnajdziesz wiele interesujących informacji oraz porad, ale korzystaj tylko z pewnych stron!

Z każdym rokiem internet nabiera w naszym życiu coraz większego znaczenia, podobnie zresztą jak wszystkie urządzenia technologiczne. Już teraz trudno wyobrazić sobie bez tego życia. W internecie znajdziemy wiele pomocnych oraz interesujących witryn, gdzie możemy zaznajomić się z licznymi informacjami, dokonać sprawunków albo grać w ciekawe gry. Internetowy świat zajmuje nas coraz mocniej, niemniej należy dopilnować, by naszą uwagę zaprzątały rzeczywiście wartościowe strony.
Czytaj...

Rozplanowanie przestrzeni w hali magazynowej umożliwiają profesjonalne systemy

Odpowiednie wykorzystanie powierzchni w magazynie, to nie tylko zamieszczenie wymaganej liczby regałów, ale to także zagospodarowanie miejsca, które umożliwi wjeżdżać do magazynu różnorakim pojazdom i urządzeniom, jakie będą zaopatrzone w artykuły. Optymalne zagospodarowanie przestrzeni w magazynie, zapewnia zwłaszcza znakomity komfort pracy personelu i co ważne, prosty dostęp do wszystkich produktów, jakie mieszczą się na regałach.
Czytaj...