AGR-Polska

W ostatnich latach bardzo modne jest granulowanie przeróżnych produktów w wielu dziedzinach przemysłu

XXI wiek obfITuje w masę różnych udogodnień, które istnieją niemal we wszelkich działach przemysłu – granulowanie wydaje się być jednym z nich. Przy czym jesteśmy w stanie granulować dużą liczbę artykułów – dla przykładu pasze lub przykładowo paliwa.
Jeżeli na przykład jesteśmy rolnikiem i mamy zwierzęta, to mamy zamiar zamawiać dla nich wysokiej klasy paszę, by były zdrowe.
Czytaj...

Do których rzeczy przyda się suwnica hydrauliczna? W które miejsce się udać, by zorganizować transport sporych przedmiotów?

W najprzeróżniejszych gałęziach przemysłu na ogół jest tak, że potrzebny będzie przewóz niestandardowy, którego nie zapewni nam zwykła firma trudniąca się transportem.
Na pewno w codziennym działaniu przedsiębiorstwa są sytuacje, gdy to wykorzystuje się przeróżne machiny do przesuwania rozmaitych przedmiotów na bliskie odległości.
Czytaj...

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych – zasady

Wszyscy operatorzy żywności obojętnie na rozmiar jak też profil prowadzonej działalności, w tym też realizatorzy karmienia w przedszkolach jak też pozostałych jednostkach oświatowo-wychowawczych mają za zadanie wdrożenia HACCP.
Jeśli idzie o HACCP w przedszkolu, do zadań jednostki w ramach wdrożenia HACCP przynależy m.in. opracowanie zasad czystości, magazynowania jak też podawania pokarmów, wytyczenie tzw. „czystej drogi”, po której mogą poruszać się jedynie pracownicy kuchni, zlokalizowanie jak też korzystanie z toalety, zapewnienie należytego ubrania personelu, przygotowanie i utrwalenie receptur serwowanych posiłków etc.
Czytaj...