AGR-Polska

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych – zasady

Wszyscy operatorzy żywności obojętnie na rozmiar jak też profil prowadzonej działalności, w tym też realizatorzy karmienia w przedszkolach jak też pozostałych jednostkach oświatowo-wychowawczych mają za zadanie wdrożenia HACCP.
Jeśli idzie o HACCP w przedszkolu, do zadań jednostki w ramach wdrożenia HACCP przynależy m.in. opracowanie zasad czystości, magazynowania jak też podawania pokarmów, wytyczenie tzw. „czystej drogi”, po której mogą poruszać się jedynie pracownicy kuchni, zlokalizowanie jak też korzystanie z toalety, zapewnienie należytego ubrania personelu, przygotowanie i utrwalenie receptur serwowanych posiłków etc.
Czytaj...

Do których rzeczy przyda się suwnica hydrauliczna? W które miejsce się udać, by zorganizować transport sporych przedmiotów?

W najróżniejszych gałęziach przemysłu zazwyczaj jest tak, iż nieodzowny jest przewóz niestandardowy, jakiego nie zapewni nam zwyczajna firma trudniąca się transportem.
Z pewnością w powszednim funkcjonowaniu przedsiębiorstwa są przypadki, gdy to użytkuje się rozmaITe machiny do przesuwania różnych przedmiotów na bliskie odległości.
Czytaj...