AGR-Polska

Do których rzeczy przyda się suwnica hydrauliczna? W które miejsce się udać, by zorganizować transport sporych przedmiotów?

W najróżniejszych sektorach przemysłu najczęściej jest tak, iż niezbędny jest przewóz niestandardowy, którego nie zagwarantuje nam zwykła firma zajmująca się przewozem.
Z pewnością w codziennym działaniu firmy są sytuacje, kiedy to użytkuje się różnorodne maszyny do przesuwania rozmaitych przedmiotów na bliskie dystanse.
Czytaj...

W ostatnich latach bardzo modne jest granulowanie przeróżnych produktów w wielu dziedzinach przemysłu

Obecny wiek obfITuje w ogrom przeróżnych udogodnień, które istnieją niemal we wszelkich działach przemysłu – granulowanie jest jednym z nich. Przy czym możemy granulować dużą liczbę rzeczy – dla przykładu pasze albo na przykład nawozy.
Jeżeli na przykład jesteśmy rolnikiem i mamy zwierzęta, to staramy się zamawiać dla nich dobrą paszę, żeby były zdrowe.
Czytaj...

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych – zasady

Wszyscy operatorzy żywności obojętnie na rozmiar jak też profil prowadzonej działalności, w tym też realizatorzy karmienia w przedszkolach jak też pozostałych jednostkach oświatowo-wychowawczych mają za zadanie wdrożenia HACCP.
Jeśli idzie o HACCP w przedszkolu, do zadań jednostki w ramach wdrożenia HACCP przynależy m.in. opracowanie zasad czystości, magazynowania jak też podawania pokarmów, wytyczenie tzw. „czystej drogi”, po której mogą poruszać się jedynie pracownicy kuchni, zlokalizowanie jak też korzystanie z toalety, zapewnienie należytego ubrania personelu, przygotowanie i utrwalenie receptur serwowanych posiłków etc.
Czytaj...