AGR-Polska

Odbiór mieszkania od dewelopera jest konieczny

Które warunki trzeba spełniać do odbioru domu?

Kiedy podjęliśmy się budowy domu, albo kupiliśmy gotowe lokum, które dopiero co zostało wybudowane, to musimy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ może minąć jeszcze sporo dni nim będziemy mieli szansę w danym miejscu mieszkać – odbiorylokali.pl/oferta-cennik/. To właśnie spowoduje, że musimy się dokładnie poznać z kolejnymi etapami danych robót, tak żebyśmy nie byli zadziwieni, że nie mamy szansy się wprowadzić natychmiast, po wyjściu ostatniej ekipy budowlanej.

Czytaj...

Budowa – jak jej podołać? W jaki sposób w końcu spełnić swoje pragnienie o własnym domu na przedmieściach? Dajemy wskazówki

Budowa domu – nie da się zanegować, że jest to całkiem spore wyzwanie. Jeśli już się na nią zdecydujemy, musimy się liczyć z tym, iż będziemy mieć ją na głowie co najmniej przez kilka następnych lat. Każdą sobotę, każdy weekend, każde słoneczne popołudnie spędzimy na budowie. Nie będziemy wyjeżdżać na urlop, kupować drogich gadżetów, o których marzymy – gdyż będziemy oszczędzać na budowę. Czy nie przeraża Cię to? Ogromnie możliwe, że tak.

Czytaj...

Myślisz nad remontem mieszkania? Sprawdź, o czym pamiętać, przygotowując się do malowania

Każde mieszkanie po pewnym czasie już nie prezentuje się tak ładnie, jak na początku. Spostrzegamy kolejne wady, a jednym z pierwszych jest mniej wyrazisty kolor ścian czy pojawiające się pęknięcia. O ile niewielkie zabrudzenia można pomalować resztkami farby, jakie zostały nam z poprzedniego malowania, o tyle poważniejsze ubytki wymagają kompleksowego remontu.
Czytaj...

Gdańsk ma szansę nam zaoferować świetne ekipy remontowe

Czy powiemy kogo prosić o wsparcie gdy planujemy remont?

W toku zwykłego używanie nie możemy być zaskoczeni tym, że ściany są poplamione, podłogi się ścierają oraz co jakiś czas konieczne okazuje się być przeprowadzenie remontu. Jedyne nad czym musimy się namyślić, to nad tym czy pragniemy taki remont zrobić samodzielnie, czy może wymyślamy korzystać z pomocy doświadczonej ekipy, która ma odpowiedni sprzęt i wiedzę, żeby to wszystko robić szybciej oraz lepiej. Należy się dowiedzieć jak wychodzi to cenowo, tak aby móc wziąć opcję, która będzie dla nas odpowiednia.
Czytaj...