AGR-Polska

Jakie miejsca mają dobre oddziaływanie na przestrzeń miejską? Czego nie powinno w nich zabraknąć. Czego unikać, gdy chodzi o zagospodarowanie przestrzenne?

Zapewne nie istnieje idealne zagospodarowane miasto w Polsce. Jest to dość trudne, gdy mowa o tak dużej przestrzeni. Jednak czasami odwiedzając różne miasta można dostrzec, że są one blisko ideału i poważnie podchodzą do tematu zagospodarowania przestrzeni. Po czym można to poznać oraz co ma na to pozytywny wpływ? Ostatnio bardzo dobrą zmianą jest to, że zniknęły źle wpływające na przestrzeń reklamy i niegustowne szyldy z centrum miast.
Czytaj...

Czy współcześnie spostrzegamy znaczny poziom bezpieczeństwa na drogach?

Wykorzystanie przez nas pojazdów jest teraz wyjątkowo duże. Nikt z nas prawdopodobnie nie wyobraża sobie momentu, gdyby miało ich nieoczekiwanie zabraknąć. Stały się bowiem one elementarnym środkiem transportu, dzięki któremu możemy w łatwy sposób przemieścić się w dowolne miejsce. Bez wątpienia możemy zawsze posłużyć się zbiorowym przewozem, niemniej natomiast jego punktualność oraz komfort podróży zostawia nam dużo do życzenia. Wypada także otwarcie przyznać, że kwestia bezpieczeństwa na drogach w znacznej mierze zależy od zdolności kierowców. Praktyka wyraźnie obnaża, że pozostawia nam ona jeszcze wiele do życzenia.
Czytaj...

Jak przedstawia się ranking opon zimowych?

Odpowiednio dobrane opony zapewnią nam bezpieczeństwo

Jeżeli jeździmy pojazdem, to pragniemy posiadać świadomość, że wykonaliśmy wszystko, aby bezpiecznie dotrzeć do miejsca docelowego. (Opony Fulda) Przez to właśnie tak istotne jest to, aby był on sprawny i by miał założone właściwe opony, takie które będą dopasowane do warunków pogodowych oraz które nie będą nazbyt mocno zużyte.
Czytaj...