AGR-Polska

Centralne odkurzacze wybawieniem dla uczuleniowców

Jak pokazują badania, co piąty Europejczyk cierpi na alergie spowodowane przez kurz, pyłki czy innego rodzaju roztocza. Do tej pory nie było metody, aby się ich pozbyć nie tylko na zewnątrz, lecz także w swoim domu czy mieszkaniu. Owszem, aktualnie są do kupienia nawilżacze powietrza z systemami czyszczącymi, te tymczasem nie są skutecznie w pełni. Również przeciętny odkurzacz nie pozbędzie się kurzu czy roztoczy, to prawda wyczyści pomieszczenie z niepotrzebnych okruchów, lecz kurz może tylko rozproszyć.
Czytaj...

Własny domek – jak się za to zabrać

Budowa domu – wielu z nas ma ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnym domu w mieście, czy poza miastem. Jest to niewątpliwie o wiele większy komfort psychiczny niż zwyczajne mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam oczywiście sporo przestrzeni i swobody, a poza tym gwarantuje prywatność.
Czytaj...

Świat projektów domów

Dom to niepowtarzalne dla chyba każdego człowieka miejsce. To w nim w wielu przypadkach byliśmy świadkami i uczestnikami pięknych chwil, takich jak przykładowo kolacja wigilijna spędzonych razem z najistotniejszymi w naszym życiu osobami. Z tego powodu wielu z nas marzy o tym, by będąc dorosłymi móc samodzielnie stworzyć swoją jedyną, kochającą się rodzinę.
Czytaj...

Od czego rozpocząć stawianie domu, jak sporządzić dobry kosztorys ?

Forum budowlane to miejsce, w którym budujący dom lub planujący takie działanie znajdą porady budowlane dotyczące wyboru projektu, budowy domu, oraz mogą podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi firm, materiałów, działek, fundamentów i wszystkich problemów, które stoją przed spełnieniem marzenia zbudowania własnego domu. Interesujące projekty domów i nie tylko mieszczą się w serwisie budowlanym to przede wszystkim rozbudowana wyszukiwarka, w której można znaleźć ciekawe projekty domów.
Czytaj...