W miejsce zwykłych pieluch jednorazowych, warto zakupić pieluchy wielorazowe i otulacze

Pieluszki wielokrotnego użytku są coraz bardziej znane zarówno w Polsce jak i na świecie. Zwłaszcza dlatego, że są zdrowe dla maleństwa oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielokrotne są coraz bardziej znane również w Polsce jak i na świecie. Głównie temu, że są zdrowe dla noworodka oraz ekologiczne. Są szyte z materiałów oddychających, czyli nie ogrzewają pupy dziecka.

otulacz

Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com

A co najważniejsze, są naprawdę prościutkie w stosowaniu. Nie trzeba ich ani wygotowywać, ani prasować! Dla maleństwa najlepiej sprawdzają się otulacze zrobione z wodoodpornego surowca PUL oraz tetra. Takie maleństwo i tak często się przebiera, dlatego to najpraktyczniejszy i również najtańszy zestaw. Otulacze należy wymieniać co 5 przebranie. Dobrze posiadać także do niego ze 2-3 pieluchy formowane, które użyjemy w czasie wyjścia czy podczas drzemki.

Ten link do www krakow klinika dentystyczna zaskoczy Cię bardzo optymistycznie. Wyszukasz tam dużo rzetelnych wiadomości. W takim razie nie zwlekaj i wejdź tam!

Schowania brudnych pieluszek najlepiej używać zamykanego wiadra o pojemności około 23 litrów. Zużytych pieluch nie wolno namaczać. Przed włożeniem do pojemnika trzeba należy tylko wyrzucić z nich większe zabrudzenia.

Nie zwlekaj – czytaj informacje, jeśli zaciekawiły Cię notki z tekstu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod poniższym linkiem znajdziesz dużo informacji.

Pieluszki wielorazowe- – także na naszym rynku bywają coraz więcej znane i lubiane. Na szczęście, pieluszka z tkaniny XXI wieku to już nie tylko tetra, ale artykuł wszechstronny, komfortowy i przychylny również dla potomka, jak i dla rodzica. Wilgotne pieluchy wielorazowe lleżące w wiadrze można skropić paroma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek najlepiej zaaplikować na ostatnią wrzucaną tego dnia pieluszkę. Brudne pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.

Na dodatek dochodzą jeszcze pieluszki z kieszonką, lub też pieluszki tetrowe. Są one z dwóch warstw. Ta od strony pupci maleństwa uszyta jest z mikropolaru, który odprowadza wilgoć do środka pieluchy a skóra potomka pozostaje sucha. Powłoka zewnętrzna uszyta jest z PUL czyli oddychającego poliester, który zabezpiecza ubranko przed zmoczeniem. Obydwie warstwy tworzą kieszonkę, w której dajemy wkładkę chłonną: z mikrowłókna, bawełniana, bambusa, konopi lub po prostu pieluszkę z tetry. Przeważnie pieluszka sprzedawana jest w komplecie z wkładką.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>