AGR-Polska

O czym muszą pamiętać pasjonaci kotów?

Dawniej otaczano je wielką czcią. W antycznym Egipcie, mitologii germańskiej i kulturze islamu uznawane były za ucieleśnienia bogów. Przypisywano im wiele różnorodnych tajemnych mocy.
W tej chwili nie są już tak wielbione, lecz wciąż wzbudzaja duże zainteresowanie, a ich entuzjastów przybywa.

Jesteś w tym gronie? Zależy Ci na tym, aby zakupić kota? Zanim się zdecydujesz, musisz stosownie wszystko zorganizować a także zainwestować w parę potrzebnych produktów. Pokarm, legowisko, miseczki, kuweta – wymieniać można bez ustanku. Na rynku spotkamy bogatą ofertę żwirków. Pojawia się jednak pytanie: który wybrać? żwirek silikonowy dla kota (dowiedz się więcej) posiada znakomite właściwości absorbcyjne. Pochłania ciecz a także wszelkie krępujące zapachy.

Jeżeli masz zamiar poszerzyć swą wiedzę z powyższy temat, to namawiam do mej strony. Wystarczy nacisnąć na moje łącze i gotowe.

Co więcej, nie zbija się w bryły. Jest łatwy w zastosowaniu. Przyjazny dla środowiska.

wyprawki dla kota

Autor: Robin
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba nadmienić, iż bolączką wielu „kociarzy” są z całą pewnością psaożyty. Jak sobie z nimi poradzić? Na przekór temu, co mogłoby się wydawać rozwiązanie jest całkiem proste – kropelki na kleszcze-(dowiedz się co pod tym linkiem).

To niezmiernie skuteczny sposób walki z niechcianymi „gośćmi”, którzy zagrażają zdrowiu, a nierzadko także i życiu naszych czworonożnych ulubieńców.