Kto może się ubiegać o dopłatę unijną na uruchomienie przedsiębiorstwa?

O dofinansowanie unijne może się starać jednostka fizyczna, jaka chce założyć własne przedsiębiorstwo. Każdy, kto planuje otworzyć własną firmę może otrzymać na rozpoczęcie aż do czterdziestu tysięcy złotych.

O bezzwrotną dotację na otworzenie własnej firmy mogą ubiegać się jednostki, które przez okres roku przed przystąpieniem do projektu nie posiadały zarejestrowanej działalności gospodarczej. Lecz to nie wszystko. Jednostki, jakie starają się o dotację unijną, nie powinny też zalegać w opłacie podatków a także składek na ZUS a także nie może się toczyć przeciw nim postępowanie administracyjne czy choćby egzekucyjne wypływające z niepłaconych wierzytelności oraz nie może mieć miejsce jakiekolwiek pokrewieństwo z pośrednikiem, który wypłacić ma dotacje.
przykładowa reklama outdoorowa

Autor: Alan Stanton
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo tego, że o dopłatę w ramach danego naboru mogą się starać wszyscy, bez uwzględniania płci, zawodowej sytuacji to kobiety wracające na rynek pracy po urodzeniu malucha będą mieć specjalne preferencje, tym samym oznacza to, iż owe panie zyskują dużo ogromniejsze możliwości na otrzymanie dopłat niż np.: osoba pracująca na etacie. Powinniśmy więc pozyskać dokładne dane nim zdecydujemy się wziąć udział w danym naborze, tym samym unikniemy rozczarowania, jako że może okazać się iż pomimo tego, że konkretna osoba przebędzie pierwszy etap – szkoleń, jednak szanse na pozyskanie dofinansowania będzie miała niewielkie.

Dofinansowanie z Unii europejskiej na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, mogą pozyskać też osoby, jakie to zamierzają założyć firmę w postaci spółdzielni lub spółdzielni socjalnej.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www (https://winnicadwiegranice.pl/wina-polskie/) posiada wyłącznie wartościowe informacje, które na pewno Ci się przydadzą. Sprawdź nas oraz zobacz, że warto jest na niego wejść.

br>
Zaintrygował Cię ten opis? To rewelacyjnie! Nowe równie atrakcyjne treści odszukasz pod poniższym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg (https://procleaner.pl/en/).

Owe osoby pozyskają kwotę stanowiącą równowartość czterdziestu tyś złotych na cel związany z opłacaniem powstania i rozwoju przedsiębiorstwa.