E- rozliczenie z podatku dochodowego od osób fizycznych.

W roku 2014 w rozliczeniach za rok ubiegły, pojawią się poprawki, na które należy zwrócić swoją uwagę. Dokładnie 12 listopada 2012 roku prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podpisał ustawę z dnia dwudziestego czwartego października dwa tysiące dwunastego roku w sprawie zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Zmiany będą odnosiły się do większej liczby podatników. Cóż to za zmiany?

Dajmy na to:
– reguły rozliczania kosztów zyskania przychodów z praw autorskich i pokrewnych
– zasady korzystania ze zniżki za Internet
– zniżki na podopiecznych

Osoby, które uważają, że są w tej grupie, muszą posiadać na uwadze nowe zasady rozliczania się z PIT i być ostrożne przy wypełnianiu formularza (solidne opracowanie).

Z odsieczą w tej sytuacji może przyjść wykwalifikowany księgowy i specjalista w tej dziedzinie albo aplikacja internetowa, czyli e rozliczenie z PIT za rok 2013.

Zapraszamy – naciśnij tutaj utylizacja smieci i wejdź na inną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie świeże oraz rzetelne wiadomości.

br>
Jeśli spodobał Ci się omawiany tekst, kliknij ten odnośnik – niewątpliwie też warto zobaczyć tutaj (http://prezero.com/pl/niebezpieczne-odpady/) jeszcze jeden ciekawy materiał!

Namawiamy do korzystania z aplikacji podatku dochodowego od osób fizycznych przez Internet albowiem niesie ona ze sobą wiele atutów:
– przystępne i szybkie rozliczanie (nawet do 10 minut) przed laptopem w mieszkaniu, bez stania w kolejkach na poczcie czy w Urzędzie Skarbowym;
– podatnik nie ponosi żadnych opłat z tytułu korzystania z e-rozliczenia, musi jedynie wpisać dane i wysłać oświadczenie, czyli jedyne, co poświęca to swój czas;
– aplikacja do uzupełniania PIT jest zawsze zgodna z aktualnymi przepisami w Polsce, zatem nie ma obaw, że podatnik prześle nie taki formularz, co należy;
– aplikacja przeprowadza podatnika krok po kroku, od momentu wpisywania danych osobowych, dochodów, zniżek podatkowych aż do wysłania pliku, dlatego też, podatnik ma pewność, iż niczego nie ominął (dla przykładu – (link))
Jak widać, powodów przemawiających za tym żeby rozliczać się przez Internet jest dużo, dlatego też decyzja powinna być tylko jedna.

Kategoria: W gospodarce