Kosmetyki, w które warto inwestować

Spora część osób błędnie uważa, że kosmetyki naturalne nie są tak skuteczne w pielęgnacji jak te, ze sztucznymi substancjami chemicznymi. Owe przeświadczenie wynika tylko z naszej niewiedzy. Niestety, szampon do włosów który mocno się pieni – jest konsekwencją zastosowania szkodliwych substancji pieniących, bez związku z właściwościami myjącymi. Piana jest tylko sympatycznym, miłym dodatkiem mającym zachęcić przyszłego klienta. Naturalne kosmetyki do włosów, twarzy i ciała, nie posiadają w swoim składzie parabenów czy konserwantów. Obcujemy z czysta naturą. Używanie ich będzie więc przyjemne i skuteczne.

Obecnie, z dużym zainteresowaniem spotkały się kosmetyki naturalne, najwyższej jakości pochodzące z Niemiec – Santaverde. Cechą charakterystyczną kosmetyków tej marki, jest to, że w ich składzie nie znajduje się nawet kropla wody. Jeśli nie ma wody, to co tam znajdziemy? Otóż wodę zastąpiono organicznymi wyciągami z roślin, z własnych, ekologicznych upraw. W produktach z linii Aloe Vera, zamiast wody użyto soku z liści aloesu. (Zobacz też redblocker na naczynka) Sok ten zawiera dużo enzymów, minerałów, witamin i innych wartościowych składników, jakich nie posiada woda. Sok aloesowy pozyskiwany jest z własnej, ekologicznej plantacji aloesu znajdującej się w Hiszpanii, w jej południowej części.

Polki polubiły Santaverde, co jesteśmy w stanie zauważyć pochlebnych opiniach na forach internetowych. I nie nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ kosmetyki o tak dobrym działaniu to zawsze dobra inwestycja. (Polecamy też ziaja med naczynkowa) Do ich wytwarzania nie potrzeba imponujących rozmiarami zakładów chemicznych, nie potrzeba rozbudowanych i energochłonnych technologii (zobacz: wejdź na stronę). Efektem ubocznym nie są stosy toksycznych odpadów, które tysiące lat będą zalegać w środowisku. Jeśli wykazujemy troskę o środowisko, to sięgając po te kosmetyki powinniśmy to uwzględnić.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo fascynujący artykuł, zatem nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://www.centrumcryo.pl/masaz-wroclaw/), a zapewne odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Santaverde to cała gama kosmetyków do pielęgnacji. Co ma znaczenie, przy wysokiej jakości i wydajności, ceny produktów w sklepach internetowych występują w korzystnych cenach. Dobrze jest więc przestawić się na naturalną pielęgnację. Autor

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,