Rozliczenie PIT 2016 / dwa tysiące siedemnaście – a więc, zwrot podatku z zagranicy i rozliczenie PIT-28

Miałeś pracę za granicą, jednak nie masz pojęcia w jaki sposób otrzymać zwrot pochodzący z podatku? Damy Ci kilka podpowiedzi, jak to uczynić! A być może pragniesz się rozliczyć z PIT-u o numerku 28? Dla jakich osób on w ogóle jest?

strona wyświetlona na laptopie

Autor: Adam Lehman
Źródło: http://www.flickr.com

To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu! Więcej na: pity.

Nasz dzisiejszy tekst rozpoczniemy od PIT-ów a dokładniej pit 28.

Jeśli masz chęć znaleźć artykuły na prezentowany temat, to przejdź tutaj lampydodomu.pl i przejrzyj inne informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

PIT-28 jest to PIT, który obejmuje tych konkretnych podatników, którzy to zdecydowali się na rozliczenie na zasadach ryczałtu pochodzącego od dochodów ewidencjonowanych.

Z tego rodzaju podliczenia, mogą korzystać persony, które to prowadza samodzielną działalność gospodarczą, lub osoby współpracujące spółek cywilnych czy też jawnych, a także ci, którzy to podliczają się z dochodów z najmu, pod wynajmu, dzierżawy, poddzierżawy oraz tak w dalszym ciągu.

Jeśli chodzi o obecny rok (2017), to za rok wcześniejszy, czyli dwa tysiące szesnasty powinno się złożyć go do końca stycznia bieżącego 2017 roku. Dlatego spiesz się, by się wyrobić w czasie!

Jeśli chodzi zaś o zwrot podatku z zagranicy, to istnieje dosyć wiele przedsiębiorstw, czy też instytucji, które opiekują się napomkniętym zagadnieniem. Bardzo łatwo po wpisaniu odpowiedniego hasełka do wyszukiwarki sieci internetowej, można wynaleźć napomknięte firmy, które na własnych stronach oferują naszym osobom nawet kalkulatorki należnych naszym osobom zwrotów, czy formularze, dzięki którym będą mieli możliwość się z nami skontaktować oraz dopomóc przy wszystkich formalnościach! WIęcej: tutaj.

Nie istotne, czy pracowałeś w USA, Irlandii, Włoszech, czy też nawet na wyspach Bahama! Znajdziesz przedsiębiorstwo, która Ci pomoże, wystarczy, że dobrze po szukasz!

Kategoria: W gospodarce
Tagi: , ,