Zawód: rzeczoznawca majątkowy

Wycena nieruchomości to pewny zawód, dający dobre zarobki i znaczne możliwości zatrudnienia. Rzeczoznawca majątkowy ma uprawnienia, by dokonywać wyceny majątku, określać wartość hipoteczną i katastralną oraz oceniać występujące szkody. Może znaleźć pracę w przeróżnych instytucjach – od banków, przez urzędy publiczne, po biznes i rolnictwo.

Zdobyć zawód rzeczoznawcy jednak łatwo się nie da. Rzeczoznawca majątkowy to zawód licencjonowany, czyli do jego wykonywania niezbędna jest licencja, a zasięg i zakres wykonywania zawierają się w ustawach. Właściwe zapisy znajdziemy w art.

Zaciekawiło Cię to zdanie? Jeżeli tak, to z przyjemnością chcielibyśmy Cię powiadomić, że następny istotny link oczekuje na Ciebie na dalszej stronie – zaczytuj się z przyjemnością.

177 i 191 ustawy o nieruchomościach – . Kontrolę urzędową sprawuje Minister Infrastruktury. Żeby otrzymać licencję, należy przejść przez studia

Praca, biznesmen

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl

magisterskie ekonomiczne, techniczne lub prawnicze. W większości przypadków koniecznie okazuje się też zaliczenie studium podyplomowego, oferowanego w w sporej liczbie szkół wyższych. Przymus ten znosi się, gdy program normalnych studiów spełnia określone minima.

KGDM

Autor: KGDM
Źródło: http://www.kgdm.pl/

Oprócz tego należy odbyć praktykę w fachu. Cały proces zamyka wymagający test przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną.Zdając go dobrze, dostajemy licencję zawodową. Musimy pamiętać o przestrzeganiu prawnych obowiązków, jakie nakłada na nas zawodowa wycena nieruchomości . Nasza ścieżka kariery znajdzie się pod stałą kontrolą Ministra Infrastruktury.

Zrób krok do przodu i zobacz co zawiera proponowana treść (https://phurem-bud.pl/uslugi-slusarsko-spawalnicze/) – znalezione tam informacje pochłoną Cię całkowicie, gdyż są ciekawe.

Jest takie powiedzenie: przez ciernie do gwiazd. Wybierając w tym roku studia, drogi maturzysto, rozważ taką karierę zawodową. Trudy edukacji z zrównoważy ci gwarancja, że nie zagrozi ci nigdy bezrobocie.