AGR-Polska

Plan na długą nieruchomość

Na każdym typie działki można zbudować dom. Należy wybrać taki projekt, aby łącznie z działką układał się w przemyślaną całość.

odzwierciedlenie - dom

Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że posiadamy teren, która nie do końca jest zgodna z naszymi marzeniami. Jesteśmy spadkobiercami lub ktoś nam ją darował. Czasami jest też to super oferta lub bardzo nam zależy na takiej lokalizacji i w takim przypadku wielkość działki ma znaczenie drugoplanowe. Wąska parcela to wyzwanie, żeby funkcjonalnie zaplanować budynek mieszkalny. Projekty domów na wąską działkę odnajdziemy w internecie. Najwygodniej skorzystać z pomocy specjalistę. Istotne jest czy działka jest wąska, ale biegnie wzdłuż ulicy. Czy jest wąska potocznie zwana „kiszka” i biegnie w głąb (niezłe projekty domów na wąską działkę). Jeśli biegnie wzdłuż ulicy to nie jest to duży problem. Bez problemu będzie zlokalizować garaż i dostęp do innych obiektów nie będzie skomplikowany. Sprawa komplikuje się, kiedy nieruchomość biegnie w głąb i jest tylko wąski wjazd. W takiej okoliczności warto bardzo rzeczowo przeanalizować projekty domów na wąską działkę. Pierwsze kłopoty mogą pojawić się już w trakcie stawiania domu. Wielotonowy, duży sprzęt może mieć kłopot wyjechać, obrócić się na działce.

Zobacz, jakiego rodzaju dane znajdziesz po przejściu do wpisu. Na pewno będą bardzo wciągające i warte uwagi, co spowoduje, że niejednokrotnie będziesz tu wracał.

Jeśli już istnieją zbudowane budynki mieszkalne obok płotu będzie tym nieporęczniej. Należy zastanowić się gdzie umieścić garaż. Czy w części początkowej? Ułatwi na pewno to wyjazd, ale panorama będzie nieatrakcyjna.

Nasze następne wpisy są równie zajmujące, co ten. Zatem najedź na link tu… (www.assystem.com.pl/oferta.html) i przeglądaj skrupulatne informacje. Zachęcamy!

Czasami reperując samochód rozkłada się sprzęt przed garaż i kiedy niespodziewanie potrzebujemy wejść do domu może zdarzyć się, że ktoś z ulicy ukradnie nam sprzęt. Może okazać się jednak, że miejsce dla auta z przodu to jedynamożliwość.

dom - wizja

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysłem na niewymiarową działkę może być budowa domu piętrowego. Nie obejmuje on sporej powierzchni. Dodatkowo garaż można wygospodarować w części piwnicznej. tak oto zostanie wygospodarowana dodatkowa powierzchnia. Właściwie zaprojektowany dach optycznie zwiększy parcelę. Wąska działka zaaranżowana przez dobrego projektanta usatysfakcjonuje każdego klienta. Należy znaleźć sposób, aby wydobyć jej zalety.