Wnętrze w niesamowitym stylu – jak spełnić to marzenie?

stylistyka glamour to blihtr, szyk i skarb nowobogackich prowincji. Błyszczące tkaniny, intensywne kolory, srebrne i złote dodatki. Pokój nocny w stylu glamour? Tak!

sypialnia glmaour

Autor: jheffry swid
Źródło: http://www.flickr.com

Zachowajmy w pamięci jednak, że łatwo przesadzić w stronę chałtury – nowobogacki styl ma być elegancki. Stworzy go błyszcząca, ozdobna tapeta na ścianie, podłoga z wyszukanego, mrocznego drewna lub chłodnego marmuru, ciężkie zasłony z weluru, dynamiczne połyskujące poszewki na poduszki. Zasygnalizujmy do tego jeszcze specyficzne połączenia mocnych kolorów – czerwieni i czerni, czerń z beżem, kontrastującej czerni i perłowej bieli. Do tego wszystkiego szklany żyrandol i bibeloty w kolorze srebrnym i złotym, zespolone z satynową błyszczącą bielizną pościelową w barwie intensywnego fioletu albo bordowego dodadzą sypialni szyku. Warto również zastanowić się nad wykorzystaniem poduszek wełnianych (link do ), które ożywią wnętrze.

piękna sypialnia

Autor: Boa-Franc
Źródło: http://www.flickr.com

Podstawą konwencji glamour są symetryczne kształty i prosta struktura. Pamiętajmy także, że w sypialni potrzebna jest harmonia, jej zachowanie pozwoli nam na właściwy odskocznia. Istotną obowiązek w tym pomieszczeniu mają dwie kwestie: oświetlenie i dodatki. Polecamy wytypować efektownie wyglądające srebrne lampki nocne, które powinny pasować do górnego oświetlenia. Na podłodze można umieścić dwa małe chodniki w kolorze intensywnego silnego fioletu, albo bordowego. Nabywając łóżko, zadbajmy by miało zwykły kształt, jego istotnym elementem będzie wysoki zagłówek – od nas zależyzagłówek (www.homeandliving.pl/#!/)ie tapicerowany, drewniany, czy stalowy.http://www.olszewscy.org.pl/kontakt.html:aktualny wpisW przypadku tego tapicerowanego, wybierzmy tu np. na kolor fioletowy, który skontrastujemy nieco jaśniejszą satynową pościelą. Styl glamour w sypialni to niesamowicie bardzo dobry pomysł.

Sypialnia w estetyce glamour to materiały i faktury. Nie zastosować tu wszelkiego rodzaju tafty, jedwabie, adamaszki i futro. Dobrze wkomponuje się tu ciężka, gruba zasłona do okien z ciemniejszą przyciemnioną woalową firanką w takim samym, bądź ton jaśniejszym kolorze ubarwieniu . Pamiętajmy również, aby nie bać się rozweselić tego poważnego stylu wesołym dodatkiem jak np, poduszka w pasiak łowiciki – .