Reklama outdoorowa – rodzaje a także formy reklamy

W tej chwili jest dużo nośników outdoorowej reklamy, dzięki jakim możesz dotrzeć do nabywcy końcowego. Rodzaje reklamy zewnętrznej powinny być dobrane do miejsca, w którym się znajdują w taki sposób, by były jak w największym stopniu czytelne.

narzędzia

Autor: Betafence
Źródło: Betafence

Reklama zewnętrzna w postaci tablic LED doceniana jest głównie za gigantyczną ilość odbiorców, która wynika z lokalizacji tablicy LED w miejscach użyteczności publicznej takich jak przykładowo centra handlowe, urzędy. Nie bez znaczenia jest także znakomita widzialność owej formy reklamy o praktycznie każdej porze dnia. Typy reklamy, które można na nich ulokować to między innymi reklama tekstowa czy też graficzna. Dosyć ciekawym podejściem zdaje się być odmiana reklamy zewnętrznej w postaci tzw.

W sytuacji jeśli chcesz odnaleźć oprócz tego też inne dodatkowe informacje na ten wątek, to więcej zobaczysz na portalu (https://www.sklep.effector.com.pl/15-effect-boa-profile-giete), do którego link jest tutaj.

Citylightów. Ten wariant reklamy cechuje się podświetlaną tablicą, na której publikowane są różnego typu reklamowe plakaty. Taki nośnik reklamy outdoorowej jest nieogromnych Rozmiarów, zwykle ok 2 metrów, aczkolwiek jego usytuowanie w najbardziej popularnych w miastach lokalizacjach, takich jak: deptaki, przystanki autobusowe a także galerie handlowe, pozwala to na dotarcie do rozmaitych odbiorców.

szlifierki

Autor: Proma Polska
baner laminowany

Autor: Classic Film
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz to częściej użytkowana odmiana reklamy zewnętrznej to baner laminowany. To reklama uniwersalna, wykorzystywana w rozmaitych lokalizacjach. prezentując formy reklamy zewnętrznej nie można nie napomknąć o telebimach. Ta odmiana reklamy zewnętrznej jest niezwykle wielofunkcyjnym nośnikiem, zrealizowanym na macierzy z diod ledowych, co czyni przekaz na nich pokazywany czytelnym.

Niemniej jednak umieszczanie ich w położeniach najogromniejszego nasilenia ruchu samochodowego, takich jak skrzyżowania ulic mogą wywoływać oślepianie w godzinach nocnych jak też odwodzić uwagę od wszystkiego, co się dzieje naokoło.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,