AGR-Polska

Czym kierować się, kiedy chodzi o wybór dewelopera? Jakie kwestie są istotne?

Przyszedł czas, że zdecydowaliśmy się względem zakupu własnego lokum. To był zaLEDwie pierwszy ruch, bo teraz musimy zdecydować się na właściwego dewelopera.

garaż

Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób to zrobić? Na co zwrócić uwagę? Postaramy się poniżej streścić odpowiedź.
modele

Autor: DUNIN
Źródło: DUNIN
Kiedy konieczny jest deweloper Warszawa ma ogromny wybór, dlatego właśnie z pewnością trzeba uzbroić się tutaj w cierpliwość – deweloper z Warszawy. Gdy chodzi o decyzję nie ma się co spieszyć, ponieważ w końcu podejmujemy ją na długo. Dobrze jest dokładnie sprawdzić oferty, ponieważ mogą się one znacznie między sobą różnić. Jedni dają w standardzie sporo, inni z kolei znacznie mniej. Najlepiej się tego dowiedzieć. Dobrze jest posprawdzać także, w jakim stopniu deweloper pomoże w temacie kredytu hipotecznego jak również w kontakcie z bankami.

Aby zdobyć świeże dane na omawiane zagadnienie sięgnij po źródło (www.mtproject.pl/) – one na pewno też Cię zaabsorbują. Sprawdź to samodzielnie.

Niektórzy mają bowiem spis banków oraz doradców, którzy mogą pomóc nam załatwić formalności. W takich wypadkach można liczyć na bardziej atrakcyjne warunki pożyczki, ale również na szybszy proces, gdyż załatwiając wszystko osobiście, z pewnością stracilibyśmy więcej czasu – mieszkanie od dewelopera w Warszawie

Warto również upewnić się, czy deweloper może zaoferować ciekawe programy rabatowe, za sprawą jakich można taniej zakupić urządzenia AGD, lub inne artykuły do wykończenia mieszkania. Należy też posprawdzać czy deweloper wywiązuje się w odpowiedni sposób z ustawy deweloperskie. Daje ona większą ilość informacji oraz jest ona zabezpieczeniem dla klienta.

Obejmuje ona parę spraw, lecz istotne jest na przykład aby deweloper przedstawił nam prospekt na temat informacji związanych z prawem oraz finansowych, gdy chodzi o takiego dewelopera, ale także konkretną inwestycję. To jedynie część spraw, na które trzeba uważać, natomiast są one istotne.