AGR-Polska

Chcesz urządzić jakąś większą imprezę? Aby uprościć kontrolę dostępu, zamontuj kołowrotki

Imprezy masowe szczycą się coraz znaczniejszym uznaniem, ludzie chętnie na nie uczęszczają, bowiem znakomicie się na nich bawią. Takie imprezy łączą się też z niezłymi zyskami dla organizatorów, toteż urządzane bywają bardzo często. Powinno się mimo wszystko mieć na uwadze, że organizacja takich wydarzeń wiąże się z wymogiem spełnienia pewnych warunków oraz zagwarantowania zgromadzonym bezpieczeństwo. Odpowiedzialny jest za to właśnie organizator.

Kontrola dostępu jest bardzo ważna

bramki obrotowe

Autor: John St John
Źródło: http://www.flickr.com
Nierzadko bywa tak, że na imprezach masowych oraz plenerowych dochodzi do groźnych sytuacji związanych z agresją. Nieraz okazuje się to związane ze spożywaniem alkoholu na wspomnianej imprezie albo na uczestnictwie w niej ludzi nietrzeźwych. Dlatego tak istotnym pojęciem jest kontrola dostępu. Wyznaczone spośród obsługi osoby zajmują się selekcją i wpuszczaniem na teren imprezy gości, którzy spełniają określone standardy: wieku, trzeźwości czy stroju.

Jeżeli uważasz, że nasz wpis jest warty polecenia, to kliknij także ten odnośnik – tak samo ciekawe informacje odnajdziesz w najświeższej ofercie!

To rozwiązanie z sukcesem sprawdza się w zachodnich klubach i coraz częściej odnajduje zastosowanie w naszym kraju. Wykorzystuje się je w dyskotekach, na stadionach, na koncertach, jak też na imprezach plenerowych czy w różnych rekreacyjnych obiektach.

Zobacz też: transcom-system.com.pl

Zainstaluj specjalne bramki

Optymalnie w podobnych sytuacjach sprawdzą się bramki obrotowe, które montowane są przy wejściach. Dzięki nim osoba przeprowadzająca selekcję i kierująca przepustowością kolejki może utrzymać nad zgromadzonymi ludźmi pełną kontrolę oraz opanować objawiający się chaos. Bramki obrotowe skonstruowane zostały w taki sposób, aby móc zmieścić oraz przepuścić tylko jedną osobę. Z tej przyczyny osoba sprawująca nadzór nad dostępem potrafi zapanować nad sytuacją, a zebrani w ogonku ludzie są zmuszeni poczekać na swą kolej.

Spójrz na ten intrygujący artykuł i odkryj więcej tu (https://www.artimbo.pl/ploty-lyon,g36.html). Z pewnością nie pożałujesz. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to w tym momencie!

Zamów fachową usługę

tłum ludzi, kolejka

Autor: Phil Parker
Źródło: http://www.flickr.com
W sytuacji, jeśli projektuje się klub albo dyskotekę bądź planuje się zorganizować jakąś większą imprezę w plenerze, powinno się pomyśleć o podobnych zabezpieczeniach. Można postawić na narzędzie czasowe, które po imprezie zostanie zdemontowane. W przypadku swojego obiektu, korzystnie jest zainwestować w tego typu elementy, ponieważ pomogą one zapanować nad nieporządkiem w kolejce, opanować zdenerwowanie ludzi, którzy zamierzają wejść do lokalu, jak również ograniczyć ryzyko, że ktoś przejdzie obok obsługi i wkroczy do klubu dokonania opłaty.

Może Cię też zainteresować –