Nabądź lokum w Poznaniu u sprawdzonego dewelopera

W dzisiejszych realiach, większość młodych osób, porywa się na zakup swojego lokalu. Nic w tym zaskakującego, bowiem w Polsce egzystuje się znacznie lepiej, obywatele zarabiają więcej, zatem o kredyt mieszkaniowy jest znacznie łatwiej.

Jeżeli pomieszkujesz w Poznaniu i chcesz być na swoim, bez rodziców, zgłoś się do dobrego dewelopera, proponującego budowle w każdym zakresie cenowym.
Ataner to kompania budowlana z długoletnią historią, powstała w 1991 roku . Zakres ich usług nie obejmuje jedynie mieszkań prywatnych, zajmują się także budową lokali biurowych i usługowych.

Te informacje pochłonęły Cię zupełnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej przeprowadzki wroclaw danych na pozostałych witrynach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

W okresie swojej blisko dwudziestoletniej działalności zbudowali ponad 800 mieszkań w Poznaniu. oferta firmy jest o tyle interesująca, że w ich posiadaniu znajdują się jedynie nowoczesne lokale z sektora pierwotnego. Nie zaproponują nam oni zniszczonego lokum w starej kamienicy. Dzięki temu zyskasz gwarancję bezpieczeństwa, większość tych osiedli bowiem jest patrolowanych – (więcej nt. ataner).

ściany

Autor: DAVINCI Haus
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś zainteresowany propozycją firmy Ataner, posiadasz dwie opcje do wyboru. Jeżeli chcesz nieco oszczędzić, możesz zainwestować kapitał w dopiero co budowane osiedle. W tym przypadku możesz dostać cenę nawet kilkadziesiąt % niższą, niestety, przyjdzie poczekać ci na lokum nawet kilka lat. Gdyż stajesz się tutaj udziałowcem inwestycji, która wspierana jest dzięki twoim pieniądzom. Jeżeli jednak żadna cena będzie ci nie straszna i chcesz od zaraz się przenieść do wymarzonej nieruchomości, Ataner posiada wiele gotowych lokali nadających się do zamieszkania.
Poznań to ogromne, akademickie miasto, wielu studentów po ukończeniu edukacji postanawia osiedlić się tu na zawsze.

Jeśli jesteś kimś takim, wybierz nieruchomości z sektora pierwotnego, proponowane przez Ataner, najsolidniejszego dewelopera w mieście. W zależności od kapitału, którym zarządzasz, inna oferta będzie dla ciebie bardziej atrakcyjna – przejrzyj mieszkania w Poznaniu.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,