AGR-Polska

Uproszczenia przydatne dla firm

Hale fabryczne i magazyny mają w swoim asortymencie akcesoria, które są wręcz konieczne w codziennym działaniu, bądź przyjmowaniu produktów.

przystanek autobusowy

Autor: David Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Bez niektórych główne przedsiębiorstwa oraz ich hurtownie nie potrafią pracować prosto oraz bezkonfliktowo.
firany

Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Zabezpieczeniem ze stali stosowaną między innymi na kolumny półek w halach i hurtowniach są odbojnice regałowe firmy AnterSystem Sp.

Chcesz znaleźć kolejne materiały tyczące się podnoszonej tu kwestii? Jeżeli tak, to wejdź na ten odnośnik i zobacz wpis z serwisu (https://probudiament.pl/ciecie-zelbetu/).

z ograniczoną odpowiedzialnością. Mają one za zadanie – przymocowane – przechwytywać siłę energii i nie przyczynić się do wywrócenia się albo skasowania regału. Są w stanie też właściwie uchronić ścianę przed incydentem i defektem spowodowanym zbyt dużą siłą uderzenia. Odbojnice regałowe spotyka się również między innymi na parkingach podziemnych, którymi zabezpieczone są kolumny. Mają odpowiednio chronić strukturę przed zawaleniem lub drganiem. Zależnie od miejsca zastosowania, można wybrać właściwy typ odbojnic.

W hurtowniach albo magazynach trudno wyobrazić sobie pracę bez właściwego wyposażenia. Jednym z obowiązkowych akcesoriów są rampy przeładunkowe. Oferowane są dwa typy – z wargą wysuwną lub uchylną. Jest to platforma, która ułatwia pracę szczególnie w miejscach o charakterze rozładunkowych, z kolei towary są niezwykle ciężkiej kategorii. Rampy rozładunkowe mają konstrukcję stalową, a także napęd, do którego używany jest agregat hydrauliczny.

Zerknij – zrobiliśmy specjalnie dla Ciebie kolejne łącze do serwisu. Tam znajdziesz wiele rzetelnych informacji na zaprezentowany tu temat.

Najczęściej można je zakupić w kolorze szarym, jednak można również spotkać na inne barwy.

Każda rampa jest wyposażona też blokadę antywypadkową oraz zawór bezpieczeństwa na wypadek różnych awarii, bądź problemów. Są one ogromnym ułatwieniem dla wielu firm oraz lokalizacji rozładunkowych.