Dlaczego warto korzystać z usług droższego dewelopera?

Wiarygodny deweloper bazuje na dobrej opinii najemców. Choć definicja tego specyficznego inwestora ma zaledwie dwa lata (ustawa deweloperska z 2012 roku), przy wybieraniu deweloperów szukamy pewnych i sprawdzonych specjalistów.
Opinie o deweloperach są konstruowane w różnym świetle.

Z racji tego, że deweloper prowadzi swoją działalność gospodarczą i jest nią przenoszenie praw nabywczych na kupca nieruchomości jest on stale oceniany. Do jego gestii należy zakup terenu pod inwestycję, kontrola projektu i procesu inwestycyjnego (również remonty i renowacje) oraz dopełnienie formalności przy najmie. Pomimo chronienia praw nabywców ustawą deweloperską, efektem nawet małych niedomówień bywają negatywne opinie.

Weźmy pod lupę firmę deweloperską Archicom (Wrocław) – dowiedz się więcej. Ta firma wiedzie prym na Dolnym Śląsku, jeśli chodzi o inwestycje i przekazywanie nieruchomości najmującym klientom. Tamtejsi inwestorzy w większości wyrażają się o ich usługach pozytywnie.

Na tej stronie jest sporo rzeczowych wiadomości, jednak szybko zobacz też dodatkowe szczegółowe informacje prefabrykowane konstrukcje drewniane. One również są bez dwóch zdań godne uwagi.

Czytanie na forum polskim komentarzy w stylu „dobry, europejski poziom”, „firma godna zaufania” – to może napawać najemców optymizmem. Drugą stroną medalu są koszty. Te warto oszacować i zestawić z konkurencją.

Jakie jeszcze wnioski napływają z komentarzy usług potentata jakim jest Archicom? Opinie najemców wychodzą poniekąd z portfolio wykonawców jakim są inwestycje na różnych osiedlach. Archicom realizuje umowy w kilku częściach miasta, najczęściej są to wille wolnostojące na spokojnych osiedlach, ale są to również wielokondygnacyjne wieżowce. Deweloper uwzględnia każdy detal miejsca inwestycji: węzły komunikacyjne, ruchliwość, parametry gruntów, wyposażenie lokum i raportowanie.
różaniec

Autor: Pacopus
Źródło: http://www.flickr.com
Sytuacja gospodarcza i ciągły wyścig jeśli chodzi o budujących się klientów sprawiają, że deweloperzy dwoją się i troją stosując sprawdzone chwyty reklamowe i marketingowe.

Chlebem powszednim u deweloperów są wymyślne nazwy nowych osiedli, promowanie się vipem, który kiedyś skorzystał z usług firmy, a także atrakcyjna wizualnie strona internetowa. Wirtualny spacer, slogany „fantastyczna lokalizacja” – to wszystko potrafi skłonić do wybrania dewelopera. Standardy i zarobki, bądź zwroty z inwestycji wynikają z nowoczesnych technologii i udogodnień dla klientów.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,