Perfekcyjne plafony – czy to rzeczywiste?

Kiedy myślimy o tym, by znaleźć oświetlenie do łazienki możemy mieć problem. Oczywiście uda nam się poznajdować jakiś interesujące rozwiązanie. Powinniśmy tylko dobrze się rozejrzeć. Ale wcale nie jest tak trudno odnaleźć pasujący plafon do łazienki. Plafonów do łazienek jest rzeczywiście sporo.

moje mieszkanie - korytarz

Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy znaleźć taki na sufit oraz oczywiście możemy wybrać plafony, które zostaną zamontowane przy lustrze. Poza tym, że można wybrać plafon do łazienki, to można też znaleźć plafon do salonu. Nie wszyscy mamy świadomość, że produkuje się poza nowoczesnymi lampami sufitowymi, czy standardowymi żyrandolami też można kupić plafony do salonów. Są one ładniejsze niż te do łazienki i naprawdę wpasują się w różnego typu pomysły na aranżowanie salonu. Musimy tylko być otwarci na takie rozwiązanie. Oczywistością jest, że nie do każdego salonu będzie pasował plafon, ale na sto procent w wielu miejscach o wiele lepiej wyglądałby plafon niż wiszący żyrandol, który choć modny, musi być rzeczywiście dobrany z ogromną pieczołowitością. Lampy dla dzieci Jeśli urządzamy pokój dla dzieci pamiętamy o mnóstwie rzeczy. Często jednak nie pamiętamy jak istotne są lampy sufitowe dla dzieci. Na szczęście w pewnym momencie będziemy musieli sobie przypomnieć o tej kwestii. Lampy sufitowe wybieramy najczęściej, gdy już cały pokój urządziliśmy. Najistotniejsze w takich lampach jest to, by porządnie oświetlały pokój. Można zamontować wyłącznik na dwóch poziomach, żeby mocniej albo słabiej był oświetlony pokój. Jednak jeśli chodzi o lampy sufitowe, to my rodzice powinniśmy mieć ostatnie zdanie, choć w sumie jedyne. gdy wybieramy lampę nocną można podpytać naszego smyka. Wtedy można wybrać lampkę z jakimiś ciekawymi postaciami z kreskówek. Jasne jest dziecko częściej będzie korzystało z takiej lampki.

lampa

Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com
A standardowa sufitowa lampa nie powinna już być bajkowa, chyba, że posiadamy dwoje albo troje dzieci do przed piątym rokiem życia. W innym wypadku sensowniej postawić na jakieś nowoczesne oświetlenie, które będzie dłużej pasowało do pokoju. To znaczy nie będzie trzeba wymieniać za szybko tego typu lampy sufitowej. Na szczęście firmy produkujące oświetlenie stworzyli niezmiernie ciekawe lampy sufitowe z myślą o młodzieży. Będą one rzeczywiście genialnym dopełnieniem pokoju naszego dziecka.