W medycynie stosuje się pozytywne działanie tlenu w przypadku leczenia dużej liczby schorzeń

Dzisiaj medycyna jest niebywale zaawansowaną technologicznie dyscypliną nauki. Używa przykładowo komory wypełnione tlenem pod sporym ciśnieniem.

Fachowiec

Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
elewacja

Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind
Komora hiperbaryczna, bo o tym mowa, zwykle jest uznawana przez większość doktorów, jak i przez chorych. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, gdybyśmy ujrzeli ją na własne oczy, pewnie pomyślelibyśmy, że jesteśmy na planie filmu science fiction, a nie w klinice. Dziś komorę stosuje się w leczeniu wielu chorób. Sprawdza się fantastycznie. Tlen pod znacznym ciśnieniem powoduje, że szybko goja się rany. Dzieje się tak przez to, że tlen wnika tam, gdzie w normalnych warunkach nie miałby dostępu — zatem do limfy i do tkanek. Wobec tego komorę najczęściej stosuje się u pacjentów, którzy przykładowo mają tzw. stopę cukrzycową albo przechodzili chemioterapię. Chorzy w komorze mogą odpoczywać, a wtedy dobroczynny tlen leczy ich w zupełnie bezbolesny sposób. Komora jest także stosunkowo często używana w kosmetologii, gdyż systematyczne przebywanie w niej hamuje procesy starzenia się cery.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Cieszymy się. Pewnie wyrazisz chęć również przeczytać inne ciekawe informacje? Wystarczy tylko najechać na hiperłącze (http://www.interchemol.com.pl/produkty/nawierzchnie-poliuretanowe/na-sciezki-i-podjazdy) i gotowe.

Zatem te kobiety, które pragną dłużej wyglądać młodo, powinny zainteresować się tym zagadnieniem. Można kupić cykl przykładowo kilku lub kilkunastu zabiegów i potraktować je jako inwestycję w swe zdrowie oraz urodę.

W środku jest czas, by czytać artykuły lub oglądać filmy. Ma ona panoramiczną szybę, więc nie powinniśmy obawiać się uczucia klaustrofobii. Dodatkowo, zazwyczaj jest w środku również klimatyzacja.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,