W medycynie stosuje się pozytywne działanie tlenu w przypadku leczenia dużej liczby schorzeń

Dzisiaj medycyna jest niebywale zaawansowaną technologicznie dyscypliną nauki. Używa przykładowo komory wypełnione tlenem pod sporym ciśnieniem.

Fachowiec

Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
elewacja

Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind

Komora hiperbaryczna, bo o tym mowa, zwykle jest uznawana przez większość doktorów, jak i przez chorych. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, gdybyśmy ujrzeli ją na własne oczy, pewnie pomyślelibyśmy, że jesteśmy na planie filmu science fiction, a nie w klinice. Dziś komorę stosuje się w leczeniu wielu chorób. Sprawdza się fantastycznie. Tlen pod znacznym ciśnieniem powoduje, że szybko goja się rany. Dzieje się tak przez to, że tlen wnika tam, gdzie w normalnych warunkach nie miałby dostępu — zatem do limfy i do tkanek. Wobec tego komorę najczęściej stosuje się u pacjentów, którzy przykładowo mają tzw. stopę cukrzycową albo przechodzili chemioterapię. Chorzy w komorze mogą odpoczywać, a wtedy dobroczynny tlen leczy ich w zupełnie bezbolesny sposób. Komora jest także stosunkowo często używana w kosmetologii, gdyż systematyczne przebywanie w niej hamuje procesy starzenia się cery. Zatem te kobiety, które pragną dłużej wyglądać młodo, powinny zainteresować się tym zagadnieniem. Można kupić cykl przykładowo kilku lub kilkunastu zabiegów i potraktować je jako inwestycję w swe zdrowie oraz urodę.

W środku jest czas, by czytać artykuły lub oglądać filmy. Ma ona panoramiczną szybę, więc nie powinniśmy obawiać się uczucia klaustrofobii.

Chcemy Cię zachęcić do następnej strony, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie masę profesjonalnych wiadomości. Nie zwlekaj i po prostu kliknij w link (http://banery-druk.net/banery-reklamowe-2/banery-reklamowe-lodz).

Dodatkowo, zazwyczaj jest w środku również klimatyzacja.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,