Który klimatyzator mobilny zakupić?

Najpierw z utęsknieniem wyczekujesz lata, a gdy już przyjdzie, przeklinasz piekielny upał. W czasie 30-stopniowego gorąca – jeśli nie wypoczywasz właśnie na plaży, trudno jest wytrzymać.

mieszkania we Wrocławiu

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Wybawienie to klimatyzacja.
Lampy wiszące

Autor: Mavis
Źródło: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/
Za stosunkowo małe pieniążki nabędziesz przenośne urządzenie, jakie z pewnością przyniesie wytchnienie w czasie najbardziej gorących dni.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć, co podobny serwis udostępnił (https://www.invado.pl/) na taki temat. To na pewno także Cię zaciekawi.

Przenośny klimatyzator, jak sama nazwa uwypukla, powinien być narzędziem niewielkim, które w miarę swobodnie możemy przesuwać do rozmaitych wnętrz. Nie każdy jednakże będzie pasował do każdego wnętrza. Kluczowa będzie siła klimatyzatora, jaką warto dobrać do rozmiarów mieszkania.

Klimatyzator domowy da się podzielić na parę metod. Pierwszy podział dotyczy wykorzystanej technologii. Do wyboru masz: przyrządy ewaporacyjne i urządzenia na czynnik schładzający. Klimatory są na pewno najbliższe ideałowi ekologicznemu. Substancją, która studzi powietrze jest w takim wypadku chłodna woda. Powietrze przepływa przez namoczoną tkaninę i jest wydmuchiwane do schładzanego wnętrza. Tego typu klimatyzatory mocno zwilżają powietrze, stąd nieodzowne będzie częste wietrzenie mieszkania. Przez ekspertów klimatyzatory tego typu uważane są za nazbyt mało efektywne jeśli idzie o oziębianie większych wnętrz. W ofercie poniektórych przedsiębiorstw są dostępne większe urządzenia, jakie są w stanie schłodzić mieszkanko.

Ich cena będzie jednak w porównaniu do typowych urządzeń dość duża. Wartościowa uwaga – dla powiększenia efektu lepszego chłodzenia naszego pomieszczenia do zbiornika z wodą możemy wrzucić kostki lodu.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,