Co zrobić, ażeby w pokoju dziennym było przytulnie?

salon to miejsce, w jakim lokatorzy przebywają najczęściej. Ważne jest zatem, ażeby projekt pokoju dziennego posiadał przyjazną atmosferę. Podpowiadamy, jak można takową aranżację stworzyć.
Sądzisz, że twój salon jest zbyt surowy? Istnieją sposoby, by to zmienić.

Płytki klinkierowe mogą zdobić zarówno cokoły, jak i inne partie elewacji, a nawet całą jej powierzchnię

Autor: ATLAS
Źródło: ATLAS
Pokój dzienny możemy zaaranżować przytulnie, wówczas będzie mieć moc przyciągania lokatorów. Rodzinnym dialogom, wspólnemu odtwarzaniu ulubionego serialu, czytaniu będzie sprzyjać nastrojowy, ciepły nastrój w salonie jak też wygodna aranżacja. W salonie kącik wypoczynkowy odgrywa najważniejszą funkcję. Dlatego zatroszcz się o wygodną sofę, fotele oraz koniecznie mięciutki poduszeczki. Dlatego że poduszeczki to prędki a także tani sposób na dodanie naszemu wnętrzu przytulności. Wystarczy parę rozłożyć na kanapie, dwie ułożyć na fotelu jak też na podłodze. Przekonasz się, w jaki sposób aranżacja salonu się przeobrazi. Styliści nierzadko akcentują przytulny wystrój w pokoju dziennym, stosując do aranżacji miękkie tkaniny a także dywany. Przewieszają dla przykładu przez oparcie fotela wełniany pled. Mały trik, natomiast dużo zmienia. Naturalnie, pled nie służy jedynie ozdoby, lecz – kiedy niepotrzebny – nie chowa się go w we wnętrzu szafy. Dywan jest kolejnym „ocieplaczem” aranżacji pokoju dziennego. Im bardziej kosmaty, tym lepszy rezultat.

Zajmujący wpis? Jeśli tak uważasz, to kliknij tu, w serwisie tarcze szlifierskie diamentowe, który w tamtym miejscu odnajdziesz, też jest coś interesującego.

A kiedy w domku są uczuleniowcy? Modne drewniane okleiny na ściany także przegonią ziąb z aranżacji naszego salonu.

stal

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com

W pokoju dziennym świetlne aranżacje są z pewnością nie do zbagatelizowania. Jeden żyrandol na stropie nie wykreuje nastrojowego klimatu w salonie. Przyda się też lampka w otoczeniu kanapy.

Lampa służąca do czytania winna mieć klosz otwarty. Ciemne lampiony stworzą dyskretny, troszkę teatralny wystrój salonu. Te z jasnymi lampionami rozproszą światło jak też rozjaśnią aranżację pomieszczenia.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,