Czym wyłożyć posadzkę na tarasie, żeby okazale wyglądały oraz znakomicie przedłużały salon?

Bardzo wielokrotnie jest to idealne przedłużenie wnętrza mieszkania. Trend połączenia salonu z ogrodem posiada coraz bardziej znaczącą rzeszę sympatyków.
Pamiętać o tym powinniśmy, że aura jest nieprzewidywalna i kapryśna.

Taras przez cały czas jest wystawiony na zmiany temperatury, promienie słońca oraz opady deszczu. W ogródku oraz na tarasie musimy korzystać z produktów, które dedykowane są na zewnątrz, i które są odporne na mechaniczne albo termiczne uszkodzenia. Pośród takich produktów odnaleźć moglibyśmy rozwiązania, które pasują do różnych stylów. Powierzchnie klasyczne wprowadzają do ogrodu niezwykłą magię. To wszystko dzieje się dzięki gładkiemu oraz ponadczasowemu designowi, który działa uspokajająco i dodaje anturażu ponadczasowości. Płytki, które mają bogate wzornictwo mogłyby nadawać się do innowacyjnych elewacji czy tradycyjnego zieleńca. Taras (odnawianie tarasu) w charakterze dzisiejszym jest pełen wysublimowanej prostoty. Na takich tarasach będą sprawdzać się powierzchnie imitujące kamień albo przynoszące na myśl beton. Kafelki o szarym kolorze i prostokątnych kształtach zezwolą na utworzenie geometrycznych aranżacji tarasowych o nowoczesnym charakterze.
informacje

Autor: Fr James Bradley
Źródło: http://www.flickr.com

Charakter rustykalny bardzo uwielbia meble draśnięte znakiem czasu. W ogrodzie rustykalnym zamieszkują chętnie postarzane podłoża w odcieniu cegły lub zimnej szarości. Styl prowansalski na tarasie stawia na pierwszym miejscu stylowe drewniane meble oraz kwiatowe desenie. Znakomicie pasuje na tarasy, na których dominuje lekkość.

W prowansalskich ogródkach oraz w ogrodach rustykalnych sprawdzą się znakomicie postarzane kostki, które będą stanowić idealne uzupełnienie nawierzchni. Tego typu płytki stwarzają nieograniczone możliwości kompozycji przestrzeni. Na pięknie zaaranżowanym tarasie pełniej możemy odpoczywać.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,