Gdzie konkretnie oraz do czego służą wykorzystywane w fabrykach nawilżacze powietrza?

Przemysłowe nawilżacze powietrza dają możliwości utrzymania adekwatnej wilgotności m.in. w pomieszczeniach wytwórczych, w pomieszczeniach biurowych pożytku publicznego czy też w halach magazynowych.
Narzędzia tego typu udostępniają to w zależności od zapotrzebowań oraz zastosowań na uzyskanie naturalnej mgiełki ujemnie spolaryzowanej albo aerozole solankowe w sprayu, aromaterapii lub ochrony kwiatów.

koszt budowy domu

Autor: Litage Publishing
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu nawilżacze przemysłowe mogłyby wytwarzać mgłę czy też aerozol o zasięgu rozdrobnienia cząstek od 0,5 mikrona do 30 mikronów. Jak zatem jest widoczne, spektrum mgły i aerozoli noszą takie nazwy jak: suche, wilgotne albo mokre. Umożliwiają kompleksową albo wybiórczą obróbkę uszlachetniająca powietrza w pokojach zamkniętych, strefach stanowiących je systemach klimatyzacji w zakresie nawilżenia, wzbogacenia w potrzebne elementy, czyli aerozole albo przy oczyszczaniu. Przykładowe wykorzystanie takich nawilżaczy to profesjonalne nawilżanie mgłą przy równoczesnym oczyszczaniu powietrza z różnych nieczystości typu kurze, pyłki, dymy.
nawilżacze przemysłowe

Źródło: pixababy.com
W dużych pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych, wytwórczych czy też kupieckich lub sanatoryjnych o powierzchniach od 600 m2 i kubaturze do 2000 m3. Tego typu nawilżacze przemysłowe mogą być także wykorzystywane w procesach wytwórczych oraz laboratoryjnych w tego typu branżach jak chemiczna, dziewiarska, meblarska, poligraficzna czy papiernicza albo piekarnicza. Jako nawilżacze w pomieszczeniach do 600 centymetrów kwadratowych i kubaturze do 2000 metrów sześciennych.

Takie urządzenia mogą wytwarzać zawilgocenie w formie mgiełki o temperaturze otoczenia oraz o znakomitym rozdrobnieniu 1 do 30 mikronów, która zupełnie jest pochłaniana przez powietrze będące w kompletnym pokoju albo mogą zwilżać jedynie określone obszary stanowiskowe.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,