Ciekawy oraz efektowny sposób na otwieranie drzwi

Jeśli mamy niewiele miejsca, to nie możemy go tracić na klasyczne skrzydło drzwiowe. Takie drzwi są wyjściem na kłopoty z małymi przestrzeniami. Nie utrudniają one komunikacji oraz nie zabierają ważnego miejsca, a są jedynie trochę bardziej wymagające przy montażu i w tworzeniu projektu.

wrocław

Autor: HRS Poland
Źródło: http://www.flickr.com
ogrodzenie

Autor: Heribert Pohl — Thanks for more than 1.500.000 Views
Źródło: http://www.flickr.com
Drzwi chowane w ścianę potrzebują określonych zdolności technicznych. Najważniejszy jest tutaj profesjonalny plan mechanizmu i instrukcja montażu, która dołączana jest przez wytwórcę tego typu rozwiązania. Drzwi chowane w ścianę wybierane są do domów albo mieszkań, w których osiągnięcie rozdziału na strefy jest sporym kłopotem z takiego względu, że pomieszczenia posiadają nieduży metraż. Skrzydło chowane w odpowiednią kasetę nie blokuje wąskiego korytarza oraz nie komplikuje przejścia. Przez to można by swobodnie aranżować przestrzeń oraz planować ustawienie mebli. W dużym wnętrzu przesuwne drzwi pozwolą na stworzenie stref w otwartym pomieszczeniu. Zezwolą także podzielić albo połączyć jadalnię, salon i pomieszczenie kuchenne.
Drzwi chowane w ścianę najlepiej zaplanować podczas tworzenia projektu domu. Najpóźniej można by to zrobić w czasie budowania działowych ścian, gdyż w inny sposób ich montaż nie będzie się wiązał z czasochłonnymi przeróbkami. Powinniśmy mieć świadomość tego, że skrzydło w ścianie da możliwość całkowicie odmiennego podejścia do zaaranżowania wnętrza. Skrzydło jezdne drzwi może mieć szerokość większą, niż typowe. Może to być nawet 150 cm lub więcej.

Nie wahaj się już – zweryfikuj propozycję (http://mercor.com.pl/pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/świetliki-punktowe-nieotwieralne/), którą dla naszych klientów przygotowaliśmy. Uwzględniliśmy wszystkie potrzeby naszych konsumentów!

To oznacza, że drzwi jezdne wymagają szerokiego otworu na drzwi, a po przesunięciu tego typu drzwi otrzymamy jedno spore pomieszczenie.

Montaż drzwi chowanych w ścianę zacząć trzeba od zebrania wszelkich potrzebnych elementów i przyborów. Idealne rozwiązanie to zakup całego mechanizmu u jednego wytwórcy.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,