Drzwi wewnętrzne są w niejednym domu dosyć ważne — muszą być zatem fachowo wykończone

Przy remoncie apartamentu z reguły decydujemy się również na kupno nowych drzwi. Jest to wówczas najmądrzejsza z możliwości.

wysprzątana podłoga w biurze

Autor: Sean Mulgrew
Źródło: http://www.flickr.com
Drzwi możemy wybrać takie, jak będą nam się podobać. Wszystko zależy od naszego gustu. Ważne wydaje się jednak o, by były właściwie wprawione oraz elegancko wykończone. Nie powinniśmy przecież zostawić ich w surowym stanie.

Jeżeli podoba Ci się wpis, który właśnie przeglądasz, to z pewnością zafascynuje Cię także ten serwis (http://www.noxel.pl/pl/c/Kamery-analogowe-TVI-AHD-CVI-CVBS/4001). On również prezentuje zbliżony temat.

Dlatego zapewne będą nam potrzebne listwy wykończeniowe do drzwi. Rzecz jasna muszą być one dokładnie tego samego kolor, co drzwi. Zatem jeżeli postawiliśmy na buk, to też taka powinna być listwa. Mogą posiadać one różną długość i grubość. Zatem każdy bez trudności znajdzie to, na czym mu zależy. Pamiętajmy, by kupować Produkty najlepszej jakości, gdyż posłużą one nam wtedy dość długo. Oprócz samych listw możemy też zamówić kantowniki. kosztują one więcej, ale niekiedy ich montaż jest wymagany. Ogólnie rzecz ujmując, warto pomyśleć, czy listwy nie byłoby dobrze zamówić już razem z drzwiami i od tego samego producenta. Wtedy będziemy pewni, że odcień jest taki sam. Listwy wykończeniowe niekiedy nazywa się także listwami maskującymi. Jest w tym trochę sensu, gdyż właśnie mają one ukryć przeróżne zabiegi budowlane. Chcemy przecież żyć w ładnych wnętrzach, dlatego wybieramy ten rodzaj maskowania różnych elementów.

Listwy maskujące można przycinać. Jednak jeżeli nie mamy odpowiednich narzędzi, to warto po prostu zamówić taką długość, jaką potrzebujemy. Ze standardowymi drzwiami nie powinno być problemu.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,