Przy dekorowaniu łazienki lub kuchni, z reguły szukamy detali, które spowodują, że pomieszczenie będzie wyglądało rewelacyjnie

Rozwiązanie z tradycyjnymi płytkami pomału odchodzą do przeszłości. Dzisiaj Polacy stawiają na nietuzinkowe pomysły.
Dawniej kuchnię i łazienkę wykładało się płytkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Współcześnie pomału odchodzi się od takiej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obydwóch pomieszczeniach na pierwszy plan wysuwają się inne tworzywa. Nierzadko bywa to dla przykładu kamień i szkło. Nawet drewno czuje się dobrze w wilgotnych pomieszczeniach. Musi być po prostu właściwie zabezpieczone. Pojawia się zatem pytanie, czy klienci już całkowicie odeszli od płytek? Oczywiście, że nie. Tylko ich wygląd i zastosowanie trochę się zmieniły. W obecnych czasach kładzie się na przykład neutralne Kolorystycznie kafelki w pomieszczeniu oraz wybiera jakiś fragment ściany, który chce się wyeksponować.

Skoro rzuciłeś okiem na umieszczone w tym serwisie materiały, to dodatkowo zerknij na opracowanie (http://www.smartvent.pl/smartbox/smartbox-s/), które także niewątpliwie przykuje Twoją uwagę.

Tam przykleja się dekory. Są to płytki o wyrazistym odcieniu i wzorze, które powinny przyciągnąć uwagę. Niebywale modne są dla przykładu niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które często możemy zobaczyć na lizbońskich ulicach. Wariantów mamy jednak znacznie więcej. Mogą być to piękne kwiaty lub geometryczne figury. Dostępność odcieni też zwala z nóg. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Kafelki dekoracyjne mają też różny kształt. Mogą być to małe kwadraty naniesione na siatkę.

Nierzadko spotykane są też długie płytki, które przypominają listwy. Niektórzy kupują nawet sześciany. Przez to, że dekory posiadają wyraziste kolory, to nie kładzie się ich na całej ścianie.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,