Remont nie winien być taki straszny. Wystarczy skoncentrować się na tym czego tak naprawdę potrzebujesz

Jak zazwyczaj, w najmniej spodziewanym momencie wpadasz na cudowny pomysł odświeżenia mieszkania. Dlaczego? Sama nie wiesz. Sądzisz, że zwyczajnie nie umiesz się relaksować z czasopismem na kanapie. Toteż, do dzieła!

wejdź na stronę

Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com
Dumasz co wymyślić na ten czas. Meble masz klasyczne, niespecjalnie wpasowujące do jakiegokolwiek stylu. Właściwie oszukałaś odpowiedni powód, by je wymienić lub choć sforsować ten remont. Wszystkie twoje koleżanki wymieniły już coś we własnych mieszkaniach, zatem i ty musisz to zrobić.

Masz przekonanie, że prezentowany materiał jest użyteczny? Jeżeli tak, to zobacz jeszcze ten ważny tekst – on także przykuje Twoją uwagę.

Zawsze przyjemnie jest wymienić coś w pokoju dziennym. To w nim przesiadujesz najwięcej czasu, dlatego też jakieś niewielkie przemeblowanie raz na parę miesięcy nie zaszkodzi. Jednakże tym razem w grę idzie coś więcej.

Znudził ci się już stół do herbaty? Jest mnóstwo stron internetowych, które sugerują cudowne produkty z prędką wysyłką do domku. Są także i takie, których doręczenie trwa trochę dłużej i nie są już tak niekosztowne, jednak warte są zaciekawienia. Często są to wyroby popularnych wnętrzarskich projektantów, których kolekcja zostaje wyprzedana. Ceny są wtedy w przystępnej cenie, a jako podarunek nie potrzebują nawet wyjątkowo gustownych pakunków. Kolejnym pokojem wartym uwagi oraz przynoszącym wspaniałe wspomnienie relaksu jest toaleta.

Łazienka

Autor: Daniela
Źródło: http://www.flickr.com
Zerkasz na stare meble i myślisz, że nowe szafki do łazienki – idź do strony www – nie są tak tragicznym pomysłem. Jeśliby je dobrze ulokować, częściowo ukryć, zrobi się większa powierzchnia i będziesz mogła cieszyć się nią spoglądając zza wanny, którą ustawisz w rogu. Zwykle konkretniejszy jest prysznic, lecz załóżmy, że przyjemne wieczorne kąpiele są niewątpliwie bardziej atrakcyjne niż szybki prysznic. Szafki do łazienki możesz ukryć w jakiejś nyży, tak by złączyły się z linią ściany. Tym sposobem zapewnią niebywały efekt i powstrzymają zbędnemu zajmowaniu miejsca. Sypialnia jest również jednym z głównych punktów na liście remontowej. Zacznijmy od tego, iż najważniejsze jest łóżko. Jeżeli ono cię nie raduje jest to pierwsza rzecz jaką winnaś zmienić. Aczkolwiek, gdy masz za dużo wydatków ramy łóżka możesz jedynie odświeżyć, a wymienić sam materac. Co kto woli.