Najlepsze pracownie projektowe – profesjonalny ranking!

Od jakiegoś czasu funkcjonuje w sieci godny polecenia ranking serwisów projektowych. Na stronie budowlanym znajdują się adresy witryn dotyczących projektowania domów i budynków o przeznaczeniu mieszkalnym, skrótowe informacje dotyczące profilu działalności firm i tematyki prezentowanej na ich stronach oraz oceny, będące sumą głosów internautów..

dom

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Główna klasyfikacja opiera się na sumie ocen za jakość projektów, charakter ich prezentacji (możliwość powiększania rzutów, ilość wizualizacji, jakość rysunków itd.) oraz jakość obsługi (odpowiedzi na e-maile i telefony, szybkość kontaktu).

Na podstawie cząstkowych ocen powstaje ranking prezentujący najlepsze biura projektów i pracownie przygotowujące projekty na zamówienie klientów.

Sprawdź bez obaw ten link – opublikowane tu uwagi na temat (http://www.rkstyl.com.pl/artykul/rolety-oknoplast/6/3) z pewnością są dla Ciebie ciekawe – dotyczą analogicznej kwestii.

Sprawdź

Klient, po wypróbowaniu usług danego biura projektowego bądź pracowni lub internauta odwiedzający wybraną stronę ma możliwość zagłosowania na wybrany serwis.

Przyda Ci się kompleksowe objaśnienie (http://alglas.pl/) powyższego tematu? W takim razie nie zwlekaj i zaloguj się do nowej strony. Tam czekają na Ciebie bardziej rzetelne wiadomości.

Za pomocą kilkustopniowej skali można wybrać odpowiednią ocenę dla prezentowanych projektów lub poziomu obsługi.