AGR-Polska

Certyfikowane place zabaw

Place zabaw dla dzieci spełniają wymagane kryteria rynkowe czy posiadają wszelkie certyfikaty zgodności ze wskazaną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wtedy zagwarantowane jest, że elementy i wszelkie urządzenia zabawowe są w stu procentach bezpieczne dla bawiących się dzieci. Oferowane certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród tego typu miejsc rozrywki. Elementy zrobiono z materiałów niezwykle znakomitej jakości.

Jakiego rodzaju place zabaw brane są dzisiaj pod uwagę?

Nasze propozycje budowy miejsc, takich jak drewniane place zabaw dla dzieci jest przeznaczona przede wszystkim do publicznych i niepublicznych przedszkoli, szkół podstawowych, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych. Wśród odbiorców są również sołectwa i urzędy miast oraz gmin. Różne usługi są niezwykle złożone i mocno wiążą się z budowaniem placów zabaw dla dzieci według wszelkich norm unijnych. Dobre ceny za profesjonalizm zapewnione. Warto zainwestować w produkt od cenionych fachowców.

Jakie place zabaw są certyfikowane obecnie?

plac zabaw

Autor: jason wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Place zabaw dla dzieci zrobiono między innymi z rewelacyjnej jakości drewna. Certyfikowane place zabaw, -> więcej uznawane są w środowisku teraz jako norma oraz wszyscy zamawiający ich tworzenie dokładnie przyglądają się certyfikacji. Jest ona jednoznaczna z wyjątkowością wykonania, czemu nikt nie zaprzecza. Miejsca rozrywki przez nas tworzone są niesamowicie bezpieczne. Specjalizujemy się od dawna w produkcji i budowie placów przeznaczonych na publiczną rozrywkę zabaw dla dzieci.

Certyfikowane place zabaw jako standard na rynku

Jako specjaliści dobrze wiemy, jak bardzo znaczące jest w przypadku miejsc takich jak plac zabaw (-> poznaj informacje) właśnie zapewnianie stuprocentowego bezpieczeństwa. Ciekawa forma rozrywki uczy i bawi, ponieważ urozmaicona zabawa jest niezbędna w prawidłowym rozwijaniu się fizycznym i umysłowym dzieci. Niewysokie ceny są u nas w standardzie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i do postawienia na wartą zaufania propozycję już teraz.