Home

Gospodaruj z głową - porady i ciekawostki.

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pomoc przy budowie

Fundament pod budowę domu jednorodzinnego
Autor: sscornelius
Decydując się na budowę domu, czy odnowienie mieszkania należy podjąć schematyczne działania. W przypadku domu: kupno działki, określenie budżetu, wybór projektu (pomocne mogą być nowoczesne projekty domów w tym miejscu), materiały budowlane, itp. Remont mieszkania to zdecydowanie mniejszy koszt.: projekt aranżacji, wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych - bądź mebli.

Gdzie znaleźć porządnych dostawców żeliwa do swojej firmy?

Stary most żeliwny
Autor: Hefin Owen
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją własną firmę, zapewne bardzo dobrze wiesz, że jeśli w grę wchodzi poszukiwanie różnego rodzaju dostawców, na przykład takich przedsiębiorstw, które dostarczą żeliwo, można napotkać na niemałe problemy. Przecież różny jest poziom tych firm, a więc jeżeli pierwszy razy poszukujemy właśnie tego typu usług, to możemy mieć jakiś problem. To co w takim powinna zrobić osoba, która chciałaby odnaleźć solidną firmę? Strzałem w dziesiątkę jest skorzystanie z Sieci, a konkretniej z wyszukiwarek internetowych

Moje przejścia z kredytami mieszkaniowymi - parę sprawdzonych podpowiedzi

budowa domu
Autor: Brett and Sue Coulstock
Źródło: http://www.flickr.com
Chciałbyś kupić mieszkanie w Warszawie, Szczecinie bądź w Kielcach? W takim razie zapewne jest potrzebny dla Ciebie kredyt. Cóż, prawda jest taka, że na pewno mało kogo jest obecnie stać na sfinansowanie lokum.

, listwy podłogowe, drzwi

drzwi wewnętrzne
Autor: INVADO
Źródło: INVADO
Odkryta powierzchnia ma swoje zalety. Coraz częściej właściciele domów decydują się na łączenie wnętrz – np. kuchni z salonem i jadalnią. To dobre rozwiązanie bo większa przestrzeń wycisza.

Najlepsze oferty oraz usługi na wysokim poziomie – firma budowlana Kraków

budowa domu
Autor: Röben
Źródło: Röben
Pragnąc obecnie w ofercie na rynkowych wyszukać ofertę doskonałą dla swojego przedsiębiorstwa, należy z dokładnością przejrzeć proponowane możliwości. Dla konsumentów pracują eksperci z branży, gotowi zaoferować swe interesujące rozwiązania, o zaawansowanym poziomie technicznym. Dlatego właśnie firma budowlana Kraków cieszy się tak sporym popytem wśród konsumentów, którzy naturalnie polecają dalej otrzymywane usługi. Wysoka jakość, spolegliwość, znakomite materiały i zaskakująco dobra jakość, to wszystko zaoferuje klientom Kraków!

Popakuj porządnie swoje rzeczy przed przeprowadzką

dekoracje
Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Chyba każdy kiedyś musiał kiedyś się wyprowadzać i rozumie sobie sprawę jak bardzo jest to męczące. Noszenie tych wszystkich paczek z miejsca na miejsce, ustawianie w nowym miejscu, nie mówiąc już o samym ich pakowaniu.

Jak radzić sobie z wilgocią w mieszkaniu?

grzyby
Autor: shay coh
Źródło: www.flickr.com
Kłopot nadmiaru wody jest naprawdę typowy. Codzienne obowiązki wpływają na wysokość poziomu wilgoci. Konsekwencją mogą być problemy z pleśnią i grzybem. Jak osuszyć powietrze?

Świat projektów domów

budowa domu
Autor: FRESH PR
Źródło: FRESH PR
Dom to niepowtarzalne dla niemal każdego człowieka miejsce. To w nim zazwyczaj byliśmy świadkami i uczestnikami wyjątkowych momentów, takich jak chociażby kolacja wigilijna spędzonych wspólnie z najbliższymi w naszym życiu osobami. Z tego powodu wielu z nas marzy o tym, by będąc dorosłymi móc samemu stworzyć swoją własną, kochającą się rodzinę.

Warsztat - co najlepiej kupić?

Narzędzie wielofunkcyjne dysponuje bogatym osprzętem
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Masz prywatną działalność gospodarczą? Lubisz w wolnym czasie trochę pomajsterkować? Musisz pomyśleć nad rozsądnym wyposażeniem swojego warsztatu. W artykule znajduje się kilka produktów, które rozsądnie jest zdobyć w sprawdzonym sklepie z artykułami tego typu. Stawkę otwierają nieodzowne w każdej sytuacji elektronarzędzia.

Firmy budowlane – otwarte na pomysły

budownictwo jednorodzinne
Autor: UBM
W ostatnich latach przedsiębiorstwa budowlane przestały być zamkniętymi zakładami, skupiającymi się jedynie na swojej działce. Coraz częściej słyszy się o nich w zupełnie odmiennym kontekście. Ludzie zarządzający tego rodzaju firmami decydują się na rozdysponowanie pewnych kwot na przykład na finansowanie różnych organizacji czy wydarzeń.